Artvin Çoruh Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Kamu Personel Alımı

Artvin Çoruh Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Kamu Personel Alımı

Resmi Gazete 1 Mart 2024 ilanına göre Artvin Çoruh Üniversitesi 4/B sözleşmeli kamu personel alımı yapıyor. Kurum ilanına göre lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar KPSS sıralaması ile yerleşecek. İşte üniversite personel alımı detayları…

Artvin Çoruh Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Başladı!

KPSS sıralaması ile istihdam yapılacak. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek.

Temizlik görevlisi, teknisyen, diyetisyen, mühendis ve büro personeli alımı yapılıyor.

Resmi Gazete İlanı

“06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar'ın ek 2. maddesinin (b) fıkrası” uyarınca 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre giderleri özel bütçe gelirinden karşılanmak üzere, 2022 KPSS P3, P93 ve P94 puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyon ve niteliklerde 11 (on bir) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kamu İlanları Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar başvurularını www.artvin.edu.tr web adresinde bulanan Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak yukarıda istenilen belgeler ile birlikte 15 Mart 2024 tarihi bitimine kadar saat 17:00’a kadar Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta, faks veya başka yolla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Artvin iş ilanları olarak yayınlandı.

Kamu Bülten Genel Başvuru Şartları

Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak.

Başvuracak adayların durumunun; “657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veya sözleşme dönemi iç erisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmüne uygun olması.

7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu gereği yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.

Herhangi bir kamu kurumundan ihraç edilmemiş olmak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.