YDA Havalimanı Daimi Kamu İşçi Alımı Başladı

YDA Havalimanı Daimi Kamu İşçi Alımı Başladı

Muğla Dalaman Havalimanı daimi kamu işçi alımı başvuruları başladı. YDA Havalimanı personel alımı 2 branşta yapılıyor. En az lise mezunu adaylar Havalimanı personel alımı ilanına nasıl ve hangi şartlarda başvuru yapacağı bilgilerini sunduk.

YDA Havalimanı Kamu İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

En az lise mezunu olan adaylar arasından 2 branşta istihdam yapılıyor. Havalimanı personel alımı başvuruları aşağıda verdiğimiz iş ilan numaraları ile yapılacak.

Havalimanı İşçi Alımı Açıklaması!

Muğla Dalaman Havalimanı, çok sayıda kültür, spor ve eğlence tesisi ile Türkiye'nin ve Akdeniz'in en çekici turistik bölgelerinden biri olan Türk Rivierası'nda yer almaktadır. Türkiye’nin turistik kıyı şeridindeki en önemli noktalardan olan Datça, Marmaris, Göcek, Dalyan, Sarıgerme, Fethiye, Ölüdeniz, Kalkan ve Kaş’ı kapsayan bölgeye hitabeden, 17.500.000 yolcu kapasiteli terminalleri ile Dalaman Havalimanı, özellikle yaz aylarında Türkiye’nin en işlek havalimanlarından biridir.

Havalimanı, Türkiye'de sürdürülebilir ve çevre dostu projeler için kapasiteye sahip, biri iç hatlar, diğeri dış hatlar olmak üzere iki terminale sahiptir. Ayrıca yenilenebilir bir enerji santrali kurmayı planlamaktadır.

YDA Dalaman Havalimanı hissedarları; Ferrovial Havalimanları (Hisselerin %60'ı) ve YDA İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'dir (%40).

Muğla Dalaman Havalimanı İç ve Dış Hatlar Terminallerini işletmekte olan YDA Havalimanı Yatırım ve İşletme A.Ş.’de görevlendirilmek üzere Bilgi Teknolojileri Teknisyeni aranmaktadır.

Bilgi işlem destek personeli alımı başvuruları 00008090233 iş ilan numarası ile 13 Mart 2024 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Elektronik teknisyeni alımı 00008090169 iş ilan numarasıyla başvuru kabul ediliyor.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Görev Ve Sorumlulukları

Yapılan bildirimlerin en kısa sürede, doğru ve eksiksiz bir şekilde çözümlenebilmesi için problemlerin büyük/küçük, öncelikli/normal arıza olarak gruplandırarak müdahale önceliğini belirlemek ve sonrasında gerekli teknik desteği sağlamak,

Planlı bakım çalışmalarını prosedür ve talimatlara uygun olarak yapmak,

Günlük, haftalık tanımlı sistem ve network kontrollerini yapmak,

Problem ve talepler ile ilgili ESM yazılımı üzerinde kayıtları açmak ve güncellemek, önceden belirlenmiş sürelere uygun olarak ve ilgili talimatlara bağlı kalarak müdahale etmek.

Nitelik Ve Beceriler

Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Bilgisayar Teknikerliği, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri vb. bölümlerinden mezun olmak,

Tercihen benzer görevde 2 yıl tecrübesi olmak.

Tercihen havacılık sistemleri konusunda bilgi sahibi olmak,

İş ortakları ile sözlü ve yazılı iletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak,

Temel network ve haberleşme protokolleri, switching ve kablolama konularında bilgi sahibi olmak,

Ofis uygulamaları ve network ortamında çalışan ofisler ile ilgili bilgi sahibi olmak (İşletim Sistemleri, Active directory, MS Office, yazıcı, dosya paylaşımları, vb.),

Kendini geliştirmeye açık, proaktif, müşteri odaklı, analitik, takım çalışmasına uyumlu olmak,

Dalaman veya Ortaca’da ikamet edebilecek olmak. Muğla iş ilanları olarak sunuldu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum