Haziran Ayı Güncel İlanlar! Kamuya 20 Bin TL Maaşla Personel İşçi Alımı

Haziran Ayı Güncel İlanlar! Kamuya 20 Bin TL Maaşla Personel İşçi Alımı

Haziran ayının ilk hafta Resmi Gazete ve İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden güncel ilanlar yayımlandı. Ortalama 20 bin TL maaşla yapılacak olan alımlar için İşçi alımı ve personel alımı gerçekleşecektir. İşte detaylar...

Son Dakika: 2023 Haziran Ayı Güncel Kamu İlanları

Haziran ayı güncel ilanlar kategorisinde 5 kamu kurumu ortalama 20 bin TL maaş ile personel ve işçi alımı yapacaktır. KPSS ile yapılacak olan alımlarda personel alımı yapılacak iken KPSS’siz yapılacak olan alımlarda ise işçi alımı yapılacaktır. Alım yapan kurumlara listesi şu şekildedir; Muğla Büyükşehir Belediyesi, Dışişleri Bakanlığı, Türkiye Taş Kömürü, Bulanık Belediyesi ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi olarak açıklanmıştır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı

Kamu ilan sitesi üzerinden yayımlanmış olan ilana göre Belediye bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunlarından 4 branşta 13 işçi alımı yapılacaktır. İlanın yayınlanma tarihiyle birlikte alımlar için İŞKUR üzerinden online başvurular alınmaya başlanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımı

Bakanlık bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu adaylardan türk uyruklu olmak kaydıyla sözleşmeli sekreter alımı yapılacaktır. Alımlar yapılacak olan yazılı ve sözlü sınav sonucuna göre gerçekleşecektir. Başvurular başlamıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

haziran-ayi-guncel-ilanlar-kamuya-20-bin-tl-maasla-personel-isci-alimi.jpg

Bulanık Belediyesi itfaiye eri ve zabıta alımı

Belediye tarafından Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmış olan ilana göre 2022 KPSS 60 taban puanı ile 7 zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapılacaktır. 3 zabıta memuru ve 4 itfaiye eri kadrosu olarak alımların gerçekleşeceği açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kamu personel alım ilanı

Üniversite Rektörlüğü tarafından yayımlanmış olan ilana göre 1 büro personeli ve 1 programcı alımı yapılacaktır. Büro personeli için önlisans mezunu programcı alımı için ise lisans mezunu olmanız yeterlidir. Ayrıca alımlar KPSS puan şartı ile yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Türkiye Taşkömürü işçi alımı

Kamu kurumu tarafından güncel yayımlanmış olan ilana göre 5 gemici, 3 gemi makine kontrolü ve 2 numuneci maden ocağı kadrolarında 10 KPSS’siz işçi alımı yapılacaktır. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır. En az lise mezunu olmanız halinde ilana başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmak da detayları için tıklayınız.

kamu işçi alımı, 2023 kamu personeli alımı, 2023 personel alımı, 2023 memur alımı, güncel ilan.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.