TTK İŞKUR Üzerinden Kadrolu Kamu İşçi Alımı Duyurdu

TTK İŞKUR Üzerinden Kadrolu Kamu İşçi Alımı Duyurdu

Türkiye Taşkömürü Kurumu TTK kamu işçi alımı yapıyor. Az önce yayımlanan ilana göre kamu kurumlarında arasında yer alan Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) farklı mesleklerden toplamda 10 kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. İşte detaylar..

TTK İŞKUR Üzerinden Kadrolu Kamu İşçisi Alımı Duyurdu

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), daimi kadroda kamu işçisi alımı yapmaktadır. Şu anda Gemicilik sektöründe deneyimli adaylar arasından Gemi Makine Kontrolörü, Gemici ve Numuneci pozisyonları için 10 kişi alımı yapılacaktır. Bu iş pozisyonlarına başvuracak adaylardan en az lise mezunu olmaları istenmektedir.

TTK, Türkiye'nin önde gelen kömür üretim kuruluşlarından biri olarak bilinmektedir. Bu alımla birlikte, kurum personel kadrosunu güçlendirerek üretim ve hizmet kalitesini daha da artırmayı hedeflemektedir.

Gemici pozisyonunda çalışacak adaylar denizcilik sektöründe deneyim sahibi olmalı ve gemi operasyonlarında görev almış olmalıdır.

Gemi Makine Kontrolörü pozisyonu için adaylar, gemi makinelerinin bakım, onarım ve kontrol işlemlerini gerçekleştirmek için gerekli niteliklere sahip olmalıdır. Gemilerin makine bölümünde çalışacak olan adayların ilgili eğitimleri tamamlamış ve teknik bilgiye sahip olmaları gerekmektedir.

Numuneci pozisyonu içinse adayların maden sektöründe deneyimli olmaları ve numune alma işlemlerinde tecrübeli olmaları beklenmektedir. Numuneci, madenlerden alınan örnekleri analiz ve test için laboratuvara taşıyacak ve gerektiğinde numune alma süreçlerini yönetecektir.

Yukarıda belirtilen pozisyonlara başvuru yapacak adaylardan en az lise mezunu olmaları istenirken, adayların yaş olarak da 18’den küçük , 35 yaşından büyük olmaması gerekmektedir.

ttkdetaylar.jpg

Başvurular İŞKUR üzerinden

TTK 10 kamu işçisi alımı için süreç İŞKUR üzerinden yürütülecek. Adaylar 5 Haziran tarihinden itibaren işkur üzerinden yayımlanacak olan bağlantılar üzerinden 9 haziran tarihine kadar başvurularını yapabilecekler.

Başvuru için aşağıdaki bağlantıyı tarayıcının adres çubuğuna yapıştırıp, başvuru ekranına ulaşabilirsiniz. Başvuru ekranı: https://esube.iskur.gov.tr/

TTK işçi alımı, TTK personel alımı, TTK kamu personeli alımı, Türkiye Taş Kömürü güncel ilan, 2023 kamu ilan.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.