Üniversite Sözleşmeli Personel Alım Yapıyor!

Üniversite Sözleşmeli Personel Alım Yapıyor!

Kamu Üniversiteleri arasında yer alan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre hangi pozisyonlara alım yapılacak? Başvuru şartları neler? İşte detaylar..

Üniversite Sözleşmeli Personel Alım Yapıyor

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, büyüyen kadrosunu genişletmek amacıyla 2 sözleşmeli personel alımı yapmaya hazırlanıyor. Üniversite, büro personeli ve programcı pozisyonları için başvuruları kabul edecektir. Peki başvuru yapacak adaylardan beklenen şartlar neler? İşte detaylar..

Büro personeli pozisyonuna başvuracak adayların, idari ve büro işlerinde deneyimli olmaları, iletişim becerilerine sahip olmaları ve MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilmeleri beklenmektedir. Büro personeli, üniversite ofislerinde genel idari destek, yazışmaların takibi, dosyalama işlemleri ve diğer ilgili büro işlerinde görev alacaktır.

Programcı pozisyonunda çalışacak adaylar, yazılım geliştirme konusunda bilgi ve deneyime sahip olmalıdır. Üniversitenin bilgi işlem biriminde görev alacak olan programcılar, yazılım projelerinin geliştirilmesi, yazılım hatalarının düzeltilmesi ve sistemlerin bakımının sağlanması gibi görevleri üstlenecektir. İyi bir analitik düşünme yeteneği, problem çözme becerisi ve programlama dillerine hakimiyet bu pozisyon için önemli nitelikler arasındadır.

aradetaylar.jpg

KPSS şartı var

Yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylar, KPSS şartı aranmaktadır. Büro personeli pozisyonuna başvuru yapacak adaylardan KPSS P93, Programcı pozisyonuna başvuru yapacak adaylardan ise KPSS P3 puan türüne sahip olmaları istenecektir. Öte yandan ilana başvuru yapacak adaylardan herhangi bir taban puan istenmemektedir. Ayrıca adayların 18 yaşından büyük olması ve herhangi bir şekilde emekli olmamaları istenmektedir.

Başvurular nasıl yapılacak?

Adaylar Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için başvurularını 16 Haziran 2023 tarihine kadar, Üniversitenin personel işleri birimine şahsen yapabilecek. Adayların bu ilanlara başvuruları posta yada kargo ile yapmaları istenmemektedir. Bu tip başvurular işleme alınmayacaktır.

Karaman iş ilanları, 2023 personel alımı, 2023 işçi alımı, 2023 kamu personeli alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.