Cumhurbaşkanlığı Açıkladı! Kamuya 602 İşçi, Memur ve Personel Alımı

Cumhurbaşkanlığı Açıkladı! Kamuya 602 İşçi, Memur ve Personel Alımı

602 yeni personel kamu da istihdam edilecek. Cumhurbaşkanlığı tarafından Resmi Gazete üzerinden kamuya işçi, memur ve personel alımı yapılacağı açıklandı. En az ilkokul mezunu adaylar başvuruda bulunacaktır.

Kamuya merkez ve taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere farklı kadrolar da 602 personel alımı yapılacaktır. Bazı kadrolar için KPSS puan şartı istenirken; bazı ilanlar için ise KPSS şartsız alım yapılacaktır. İşe alınacak olan personeller Devlet Memurları Kanunu kapsamın da işe alınacaktır. Son başvuru tarihleri ve başvuru şekilleri haber detayımızda verildi.

Orman Genel Müdürlüğü 249 Memur Alımı

Müdürlük, sözleşmeli personel kadrosunda 249 memur ve orman mühendisi alımı yapılacak. Başvurular Kariyer Kapısı üzerinden 25 Ocak 2023 tarihine kadar yapılacaktır. Adayların 2022 yılı KPSS sınavına katılmış olmaları ve en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

İlan detayları

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 28 Devlet Personel Alımı Yapıyor

Güncel yayınlanmış olan kılavuza göre 4 farklı kadroda 28 devlet personel alımı yapılacak. Alımlar “10 Yağcı, 10 Gemici, 5 Mühendis ve 3 Kaptan” kadrosun da yapılacaktır. Başvurular İŞKUR üzerinden 27 Ocak 2023’e kadar yapılacaktır.

İlan detayları

Türk Telekom 69 İl Personel Alımı İlanı Yayınladı

Türk Telekom KPSS şartsız 10500 TL maaşla personel alımı yapıyor. Başvurular Assistt Türk Telekom İştiraki sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır.

İlan detayları

Belediye 25 Zabıta Memuru Alımı Yapacak

Belediye önlisans mezunu adaylar arasından 25 zabıta memuru alımı yapacak. Adaylar P93 puan türün de en az 70 puan isteniyor. Başvurular İŞKUR’dan 24 Şubat tarihine kadar yapılacaktır.

İlan detayları

Devlet Tiyatroları’na 121 İşçi Alımı

Kamu kurumuna en az lise mezunu adaylar arasından 59 temizlik görevlisi alımı, 31 güvenlik görevlisi alımı, 26 büro memuru alımı, 3 şoför alımı, 1 aşçı ve 1 bahçıvan kadrolarında alım yapılacaktır. Başvurular Kariyer Kapısı üzerinden 30 Ocak 2023 tarihine kadar online olarak yapılacaktır.

İşçi Alımı İlan detayları

Valilik ve Kaymakamlık 67 Güvenlik Korucusu Alacak

Şırnak Valiliği ve Kulp Kaymakamlığı tarafından 67 güvenlik korucu alımı yapılacak. Başvuru için şartları detaylarında sizlere sunulmuştur. Başvurular 26 Ocak 2023 tarihin de son bulacaktır.

İlan detayları

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.