Cumhurbaşkanlığı 5 Araştırma Hastanesi Mülakatsız Personel Alacak

Cumhurbaşkanlığı 5 Araştırma Hastanesi Mülakatsız Personel Alacak

Cumhurbaşkanlığı kararı ile Resmi Gazete aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlar incelendiğinde, 5 Araştırma Hastanesi bünyesinde personel alımı yapılacağı açıklandı. KPSS B grubu puan sıralamasına göre mülakatsız personel alımı yapılıyor.

Hastane Personeli Alımı İlanları

Cumhurbaşkanlığı kararı ile KPSS 50 taban puan şartı ile lise meslek yüksekokulu ve lisans mezunlarından personel alımı yapılacaktır. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak olan alım ilanına göre daimî kadroda istihdam sağlanacaktır. İşe alınacak olan personeller tam zamanlı çalışacaklardır. KPSS'siz ilan Araştırma Hastanesi tarafından yapılan ilanlar mevcuttur.

Kamu Personel Alımı Kurum Listesi ve Koşulları Nedir?

DEÜ 235 Hastane Personeli Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 235 hastane personeli alımı yapılacaktır. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre 4 / B sözleşmeli olarak işe alınacak olan personeller istihdam edilecektir.

Mülakat şartı olmadan yapılacak olan alım ilanında 50 taban puan şartının arandığı ve işe alınacak olan personellerin KPSS puan sıralamasına göre belirleneceği açıklanmıştır. Başvurular olup son başvuru tarihi ise 24 Kasım 2023 olarak belirlenmiştir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

DPÜ 56 Sözleşmeli Personel Alımı

Dumlupınar Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. 50.006 personel alımı mülakat şartı olmadan gerçekleşecektir. En az lise mezunlarından yapılacak olan alım ilanı için 55, 60 ve 70 taban puanları unvanlara göre farklılık göstermekle birlikte aranan KPSS puan şartı olarak belirlenmiştir. Başvurular başlamış olup başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

Hakkari Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Hakkari Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS şartı olmadan kamu personel alımı yapacağını açıkladı. İşe alınacak olan personeller 4 / B sözleşme kapsamında istihdam edilecektir. Başvurular başlamış olup başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Kastamonu Üniversite Memur Alımı

Kastamonu Üniversitesi bünyesinde yayımlanmış olan ilana göre en az lise mezunu adaylardan 8 aşçı büro personeli ve işçi alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular 13 Kasım 2023 tarihinde başlamış olup, son başvuru tarihi ise 27 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Fırat Üniversitesi 40 Düz Memur Alımı

Fırat Üniversitesi 40 düz memur alımı yapacağını açıkladı. Önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olan alıma göre, KPSS 50 taban puan ile atama gerçekleşecektir. Farklı kadrolarla yapılacak olan alım ilanı için son başvuru tarihi 27 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.