DEÜ Hastanesi 235 Sağlık Memuru ve Personel Alımı İlanı

DEÜ Hastanesi 235 Sağlık Memuru ve Personel Alımı İlanı

Dokuz Eylül Üniversite (DEÜ) Hastanesi, 235 sağlık memuru ve personel alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için KPSS 50 puan şartının arandığı açıklandı. İşe alınacak olan personeller alım yapılacaktır.

Hastanesi İş İlanları

Dokuz Eylül Üniversite (DEÜ) Hastanesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 235 sağlık memuru ve personel alım ilanı yayımladı. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak olan alım ilanına göre işe alınacak olan personellerin 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında 4 / B sözleşmeli olarak istihdam edilecektir.

Başvurularda kurum tarafından ikamet şartının aranmadığı ve 81 şehirden kabul edileceği açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Personel Alımı KPSS Şartı Nedir?

İlana başvuru yapmak isteyen adayların. 2022 yılında ÖSYM tarafından uygulanmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olması gerekmektedir.

Lise mezunlarının P - 94 önlisans mezunlarının P - 93, lisans mezunlarının ise P - 3 puan türünde en az 50 taban puan almış olma şartı aranmaktadır.

Mülakat şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için işe girmenizde en önemli faktör. KPSS puanınızın yüksek olmasıdır.

Kamu Personel Alımı Unvan Listesi

Lise mezunu: 10 kişi aşçı, 3 kişi şoför, 3 kişi peyzaj ve çevre bakım personeli, 8 kişi teknisyen, 30 kişi hasta bakıcı, 40 kişi temizlik görevlisi alımı,

Önlisans mezunu: 10 kişi sağlık teknikeri, 3 kişi büro personeli, 16 kişi koruma ve güvenlik görevlisi,

Lisans Mezunu: 47 kişi büro personeli, 7 kişi mühendis, 1 kişi diyetisyen, 54 kişi hemşire, 3 kişi spor uzmanı kadro ve unvanların da kamu personeli alımı yapılacaktır.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İzmir iş ilanları kategorisinde Üniversite tarafından yayımlanmış olan ilan için başvurular başlamıştır. Bugün kurum tarafından düzeltme ilanı yayımlanmıştır. Son başvuru tarihi ise 24 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Şartları sağlayan adaylar, başvurularını Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğüne bizzat yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum