Hakkâri Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı! KPSS’siz

Hakkâri Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı! KPSS’siz

Hakkâri Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için KPSS şartının aranmadığı belirtildi. 81 şehirde bulunan adayların başvuru yapacağı ilanına göre 4 / B kapsamında alım olacaktır

KPSS ’siz İş İlanları

Hakkâri Üniversitesi Rektörlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. İşe alınacak olan personel canlı model unvanında istihdam edilecektir.
Başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olması gerekmektedir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sizlere sunulmuştur.

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

Kamu kurumu tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana başvuru yapmak isteyen adayların uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve. Dayanıklı olması istenmektedir.
Söz konusu durumu tam teşekküllü hastaneden alınmış olan sağlık raporu ile belgelendirmeleri gerekmektedir. Sağlık raporu göreve başlamaya hak kazanan adaydan istenecektir.

Vücut bütünlüğüne sahip olan lise, önlisans ve lisans mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır.

KPSS şartı aranmadan yapılacak olan alım ilanı için işe alınacak olan personel mülakat sonucuna göre belirlenecektir.

Kadın ve erkek adaylardan müracaatlar kabul edilecek olup, erkek adayların askerlik hizmet görevini yerine getirmiş olması veya muaf olması gerekmektedir.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde emeklilik yaşlılık aylığından faydalanıyor olmanız istenmektedir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi Nedir?

Hakkari iş ilanları kategorisinde Üniversite bünyesinde yayımlanmış olan ilan için müracaatlar 13 Kasım 2023 tarih itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Son başvuru tarihi ise 27 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Kılavuzda belirtilen şartları taşıyan adaylar, müracaat işlemlerini Hakkari Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Zeynel Bey Yerleşkesi, Keklik Pınar Caddesi, Merkez/HAKKARİ adresine şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak olan başvurular değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.