5 Üniversite Hastanesi Mülakatsız Kamu Personeli Alımı! 2023

5 Üniversite Hastanesi Mülakatsız Kamu Personeli Alımı! 2023

Resmi Gazete üzerinden yayımlanmış olan güncel başvuru kılavuzlarına göre 5 üniversite hastanesi kamu personeli alımı yapıyor. 2023 yılı için yayımlanmış olan kılavuzlara göre lise, önlisans ve lisans mezunlarından mülakatsız alım yapılacaktır.

5 Üniversite Hastanesi Mülakatsız Kamu Personeli Alımı İlan Duyurusu

Üniversite hastanelerine kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlarda sözleşmeli personel, sağlık personeli, kamu personeli ve işçi istihdamı sağlayacaktır. Yayınlanmış olan güncel ilanlara incelediğimizde en az lise mezunu adaylardan başvurular alınacaktır. Bazı kadrolarda KPSS puan şartı aranırken, bazı kadrolarda ise KPSS puan şartı aranmamaktadır. Üniversite hastanelerine yapılacak olan alımlar için detaylar verildi!

Alım Yapılacak Kurumların Listesi Açıklandı!

  • Necmettin Erbakan Üniversitesi,
  • İnönü Üniversitesi (2 farklı ilan),
  • Selçuk Üniversitesi,
  • Sivas Bilim Üniversitesi.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı'nda istihdam etmek üzere 2 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacaktır. Başvuru yapacak olan adayların yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmuş olması ve alanında 3 yıl deneyimli olması istenmektedir. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

İnönü Üniversitesi 29 Kamu Personeli Alımı

İnönü Üniversitesi Senato kararı ile 29 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Alımların 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavı Puan sıralaması ile gerçekleşeceği açıklandı. Alımlar tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölümü mezunlarından yapılacaktır. Adayların ilgili bölümden önlisans programından mezun olması istenmektedir. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

Selçuk Üniversitesi 18 Sağlık Personeli Alımı

Konya iline bağlı Selçuk Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 farklı pozisyonda 18 sağlık personeli alımı yapılacaktır. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan kadro dağılımı şu şekildedir; Hemşire anestezi teknikeri, sağlık personeli basit bakım ve onarım işçisi, elektrik teknikeri, elektronik teknikeri ve diş protez unvanlarında alımlar gerçekleşecektir. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

5-universite-hastanesi-mulakatsiz-kamu-personeli-alimi-2023.jpg

Sivas Bilim Üniversitesi Memur Alımı

Üniversite kadrosuna KPSS 50 taban puanı ile 1 tekniker, 1 programcı, 2 sistem programcısı, 3 büro personeli ve 1 uçak bakım kontrol makinisti alımı yapılacaktır. 40 üstü yaşla, KPSS 60 taban puanı ile alımlar gerçekleşecektir. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

İnönü Üniversitesi 431 Sağlık Memuru Alımı

İnönü Üniversitesi tarafından bu hafta Resmi Gazete üzerinden ikinci yayınlanan ilan için 431 sağlık memuru alım ilanı için en az lise mezunu adaylardan başvurular alınacaktır. 297 destek personeli, 35 sağlık teknikeri, 2 diyetisyen 2 psikolog, 111 hemşire, 1 sağlık fizikçisi, 1 fizyoterapist, 1 kütüphaneci kadrolarında alım yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

son dakika üniversite hastanesi personel alımı, lise memur alımı, önlisans memur alımı, lisans memur alımı, üniversite hastaneleri iş ilanları, 2023 sağlık personeli alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.