Selçuk Üniversitesi 18 Sağlık Memuru ve İşçi Alımı Yapılacak

Selçuk Üniversitesi 18 Sağlık Memuru ve İşçi Alımı Yapılacak

Konya ilinde bulunan Selçuk Üniversitesi kamu ilanda yayımlamış olduğu kılavuza göre 18 sağlık memuru alımı ve işçi alımı yapacaktır. 9 pozisyonda gerçekleşecek olan alımlar için en az lise mezunlarından müracaatlar alınacaktır.

Selçuk Üniversitesi Sağlık Memuru ve İşçi Alımı Duyurusu

Üniversite eğitim ve öğretimdeki kaliteyi artırmak ve öğrencilere daha iyi hizmet vermek adına bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 3 hemşire, 2 röntgen teknisyeni, 2 anestezi teknisyeni, 4 temizlik personeli, 1 basit bakım onarım destek personeli, 1 elektrik teknikeri, 1 elektronik teknikeri, 2 diş protez, sağlık teknikeri, 2 diş protez sağlığı alanlarında alım yapacaktır.

Üniversite Memuru Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Hemşire: Hemşirelik alanında lise mezunu olmak.
Röntgen Teknisyeni: Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans mezunu olmak gerekiyor.

Anestezi teknikeri: Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans mezunu olmak.

Temizlik Personeli Alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olmak.

Basit Bakım ve Onarım: İnşaat boyacılığı, alçı sıva işlerinin herhangi birinde sertifikaya sahip ve lise veya dengi okullardan mezun olmak yeterlidir.

Elektrik Teknikeri: Elektrik önlisans bölümünden mezun olmak.

selcuk-universitesi-18-saglik-memuru-ve-isci-alimi-yapilacak.jpg

Elektronik Teknikeri: Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknikerliği önlisans bölüm mezunu olmak.

Diş protez: Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi önlisans programlarının en az birinden mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla Sabit Protezlerde Diş Dizimi, Protez Bitim ve Tamir alanında en az 2 yıl olmak kaydıyla mesleki deneyime sahip olmak.

KPSS 55 Puanla Alım Yapılacak!

Üniversite tarafından yayımlanmış olan başvuru kılavuzuna göre alımlar KPSS 55 taban puanı ile alımlar gerçekleşecektir. Lise mezunlarına P94 önlisans mezunlarına P93 ve lisans mezunlarına P3 olmak üzere puan türlerinde değerlendirmeler yapılacaktır.

Üniversite Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Selçuk Üniversitesi tarafından yayımlanmış olan sözleşmeli personel alım ilanına başvurular 22 Mayıs itibariyle başlamıştır. Adaylar başvurularının 5 Haziran 2023 tarihi de dahil olmak üzere tamamlamış olmaları gerekmektedir. http://disilan.selcuk.edu.tr/aday/login adresi üzerinden online başvuru yapılacaktır.

Konya iş ilanları, kamu işçi alımı, 2023 sağlık personeli alımı, 2023 sağlık memuru alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.