İnönü Araştırma Hastanesi 431 sürekli işçi, personel ve memur alımı kılavuzu

İnönü Araştırma Hastanesi 431 sürekli işçi, personel ve memur alımı kılavuzu

İnönü Araştırma Hastanesi, sağlık hizmetlerinde kalite ve etkinlik standartlarını yükseltmek amacıyla 431 sürekli işçi, personel ve memur alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İşte kadro ve kılavuzu haberde sizlere sunduk.

İnönü Araştırma Hastanesi Kamu Personeli Alımları

Ülkemizde sağlık alanında önemli hizmetleri bulunan ve Malatya’da hizmet veren İnönü Araştırma Hastanesi 431 sürekli işçi, personel ve memur alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Bu alımlarla hastanenin hizmet kapasitesini artırmayı hedefleyen İnönü Araştırma Hastanesi, nitelikli ve deneyimli personel kadrosunu güçlendirerek sağlık alanında daha etkin bir rol oynamayı amaçlamaktadır.

Alımlar çeşitli departmanlarda gerçekleştirilecek olup, başvurular ve değerlendirmeler belirli bir süreç çerçevesinde ilerleyecektir. Başvuru yapacak adaylar için alım kılavuzu hazırlanmış olup, adayların bu kılavuzu detaylı bir şekilde incelemesi önem taşımaktadır.

Kadro dağılımı şekilde açıklandı

Hemşire – 111 Kadro

Destek Personeli – 297 Kadro

Sağlık Teknikeri – 35 Kadro

Fizyoterapist – 1 Kadro

Sağlık Fizikçisi – 1 Kadro

Diyetisyen – 2 Kadro

Psikolog – 2 Kadro

Kütüphaneci – 1 Kadro

Büro Personeli – 17 Kadro

Sistem Programcısı – 1 Kadro

Mühendis – 3 Kadro

Programcı – 2 kadro

Tekniker – 6 Kadro

Teknisyen – 20 Kadro

Güvenlik Görevlisi – 30 Kadro

Alımlar KPSS sıralamasına göre yapılacak

Malatya İnönü Araştırma Hastanesi 431 sürekli işçi alımı, personel alımı ve memur alımı ilanına pozisyonlara göre lise, önlisans ve lisans mezunu kişiler başvuru yapabilecek. Alımlar KPSS puan türüne göre yapılacak olup, adaylardan taban puan şartı aranmaktadır. Adayların sahip olması gereken taban puan ise pozisyona göre farklılık göstermektedir.

Başvurular başlıyor

Kılavuzuna göre başvuru süreci 24 Mayıs 2023 tarihinde başlıyor. Adaylar ilanda belirtilen boş kadrolara başvurularını 7 Haziran 2023 tarihine kadar İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Büroya şahsen yapabilecekler.

Ayrıca başvuru sırasında adaylardan pozisyonlara göre farklılık göstermekle birlikte bir takım sertifikalar aranmaktadır. Bu sertifikaların yanında, başvuru dilekçesi, kimlik fotokopisi ve KPSS sonuç belgesi gibi bir takım belgeler istenecektir.

İnönü Araştırma Hastanesi 431 sürekli işçi, personel ve memur alımı kılavuzuna ulaşmak için TIKLAYIN

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.