İnönü Üniversitesi 29 sözleşmeli personel alımı yapacak

İnönü Üniversitesi 29 sözleşmeli personel alımı yapacak

İnönü Üniversitesi Rektörlüğü, akademik ve idari kadrolarında ihtiyaç duyulan alanlarda 29 sözleşmeli personel alımı yapma kararı almıştır. Üniversitenin sürekli büyüme ve gelişme hedefleri doğrultusunda, nitelikli ve yetenekli adayları bünyesine katmayı

Malatya İnönü Üniversitesi bünyesine sözleşmeli personel alımı yapacak. Bu kapsamda Üniversite, sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmayı hedefleyerek, sağlık sektöründe uzmanlaşmış ve nitelikli profesyoneller arasına katılmak isteyen adaylar için 29 kadroya alım yapma kararı almıştır.

Alımlar KPSS puanına göre yapılacak

Yayımlanan alım ilanına göre Sağlık Teknikeri pozisyonuna alınacak adayların atamaları KPSS puan türüne göre yapılacak olup, adaylar mülakata alınmayacak. KPSS P3 puan türüne göre yapılacak atamalarda adaylardan başvuru için herhangi bir taban puan şartı aranmayacak. 2022 yılında yapılan KPSS sınavına giren KPSS P3 puanı olan adaylar başvurularını yapabilecekler. (Diğer özel ve genel şartları sağlamak kaydıyla)

Devlet Memur Alımı başvuru genel şartları şöyle;

Adaylar bir takım genel şartlar istenmektedir. Adayların atanacakları pozisyonda işlerini yapmaya engel herhangi bir sağlık sorununun olmaması, devlet memuru olarak atanma yeterliliklerine sahip olması, erkekler için askerlik ile ilişiğinin olmaması, emekli olmuş olmaması gibi genel şartlar aranmaktadır. Ayrıca adayların Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun olması gerekmektedir.

Sağlık Personeli Alımı Kadro dağılımı

İnönü Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli personel alımı ilanına Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik alanına 29 Sağlık Teknikeri alımı yapılacak.

turgut-ozal-arastirma-hastanesi.jpg

Başvuru Şekli ve Tarihi

Resmi Gazete ’de yayımlanan İnönü Üniversitesi Rektörlüğü 29 Sağlık Teknikeri alımı ilanına başvurular 26 Mayıs 2023 tarihinde başlıyor. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar başvurularını 9 Haziran 2023 tarihine kadar İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna bizzat aday tarafından yapılacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.