5 Kurum 50 Üst Yaşla KPSS’li ve KPSS’siz Memur ve İşçi Alımı Yapacak

5 Kurum 50 Üst Yaşla KPSS’li ve KPSS’siz Memur ve İşçi Alımı Yapacak

5 kamu kurumu tarafından güncel memur ve işçi alımı ilanı yayımlandı. İlan içeriklerine göre farklılık göstermekle birlikte 50 üst yaş ile KPSS’li ve KPSS’siz olmak üzere memur alımı yapılacaktır. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak.

Memur Alımı ve İşçi Alımı İlanları

Kamu kurumları tarafından yeni ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. İkamet şartı aranmadan farklı şehirlerde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacaktır. KPSS’siz ve KPSS’li 50 üst yaş sınırı olan ilanlar bulunuyor. İlkokul lise, önlisans ve lisans mezunlarından alım yapılacaktır.

İlanlarına göre farklı kadrolarda ve pozisyonlarda istihdam sağlanacağı açıklanmıştır. Daimî kadroda yapılacak olan alım ilanları için gerekli olan detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizler sunduk.

Kamu Personel Alımı İlan Listesi ve Şartları

DSİ Kamu İşçi Alımı İlan Açıklaması

Devlet Su İşleri, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu adaylardan beden işçisi ve telsiz telefon operatörü alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından yapılacak olan mülakat sınav sonucuna göre işe alınacak olan personeller belirlenecektir. 6. Bölge Müdürlüğü tarafından yayımlanmış olan ilan için başvurular başlamış olup, son başvuru tarihinin 13 Kasım 2023 olduğu açıklanmıştır. KPSS şartı olmadan alım yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

İBB 120 Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından en az lise mezunu adaylardan120 özel güvenlik görevlisi alımı yapılır. Yapılacak alım ilanına göre KPSS şartı aranmadığı açıklanmıştır. Kurum tarafından güncel olarak yapılan açıklama ışığında 5.188 sayılı özel güvenlik görevlisi hizmetlerine dair kanun kapsamının 10. maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmanız gerekmektedir. En az bir yıl deneyim sahibi olan adaylar tarafından yapılacak olan alım ilanı için son başvuru tarihinin 14 Kasım 2023 olduğu açıklanmıştır. Başvurular online olarak başlamıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

MSB 2.248 Personel Alımı

Millî Savunma Bakanlığı 2.248 personel alımı yapacağını açıkladı. Farklı kadro pozisyonlarına yapılacak olan alım ilanı için Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde istihdam sağlanacaktır. Son başvuru tarihi 27 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Kocatepe Üniversitesi Devlet Memuru Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi destek personeli, tekniker ve teknisyen alımı yapacağını açıkladı. 20 personel kadrosu için işe alınacak olan adaylar, sözleşmeli personel kadrosunda istihdam edilecektir. Mülakat şartı olmadan KPSS puan sıralamasına göre işe alım olacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kamu Personel Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ikamet şartı aranmadan şehir plancısı, makine mühendisi, bilgisayar mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, inşaat mühendisi ve mimar alımı yapılacaktır. KPSS 70 taban puan ile yapılacak olan alım ilanı için başvurular başlamıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Cep uygulamamızı indirerek anlık ilanlara ulaşın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.