İBB 120 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

İBB 120 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre kadın ve erkek adaylardan başvuruların kabul edileceği ve daimi kadroda istihdam sağlanacağı açıklandı. Detaylar haberde...

Güvenlik Görevlisi Alımı İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İSTGÜVEN İstanbul Güvenlik A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 120 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Sürekli personel alımı kadrosun da yapılacak olan alım ilanı için adayların vardiyalı çalışma sistemine uygunluk göstermesi beklenmektedir.

İşe alınacak olan personeller ise KPSS şartı aranmadığı için kurum tarafından yapılacak olan mülakat sınav sonucuna göre belirlenecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları ve şartları haberimizde sunulmuştur.

Belediye Personeli Alımı Başvuru Koşulları

Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre, 5.188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun kapsamının 10. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmanız istenmektedir.

Adayların onaylı olmak şartı ile silahlı veya silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olması istenmektedir.

Kurum tarafından işe alım sürecinde yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

Alanınızda en az bir yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız gerekmektedir.

Görevinizi yapmanıza engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununuzun bulunmaması gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan adaylardan alım yapılacaktır.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmanız ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmanız

gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İstanbul iş ilanları kategorisinde yayınlanmış olan güncel ilan için müracaatlar 8 Kasım 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Son başvuru tarihinin ise 14 Kasım 2023 olduğu açıklanmıştır. Adaylar başvurularını İBB kariyer resmi internet sitesi aracılığıyla çevrim içi olarak yapmaları gerekmektedir. Şahsen veya posta yolu ile alınacak olan başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıca geç başvurularında kabul edilmeyeceği açıklanmıştır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.