Kocatepe Üniversite Hastanesi KPSS 50 Puanla Personel Alımı

Kocatepe Üniversite Hastanesi KPSS 50 Puanla Personel Alımı

Kocatepe Üniversite Hastanesi güncel ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre KPSS 50 taban puan ile farklı kadro pozisyonlarda istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacaktır. En az lise mezunu adaylardan alım yapılacaktır.

Üniversite İş İlanları

Kocatepe Üniversite Hastanesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda 20 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Lise önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olan alım ilanına göre 4 farklı kadroda alım gerçekleşecektir.

4 / B sözleşme kapsamında işe alınacak olan personeller belirlenirken mülakat yapılmayacak. Yalnızca KPSS puan sıralamasına göre işe alınacak olan personeller belirlenecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sizler için sunduk.

Kamu Personel Alımı Başvuru Koşulları

Büro Personeli Alımı: Üniversitelerin lisans düzeyinde İngiliz dili ve edebiyatı, İngilizce öğretmenliği, İngilizce mütercim ve tercümanlık, İngiliz dil bilimi bölümlerinden mezun olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır. İşe alınacak olan personeller, uluslararası ilişkiler ofisinde istihdam edilmek üzere alınacaktır.

Aynı zamanda iletişim fakültesi gazetecilik bölümü halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü, sinema ve televizyon bölümü lisans mezunları da başvuru yapabileceklerdir.

Önlisans mezunlarından ise büro yönetimi, hukuk, büro yönetimi, pazarlama, işletme yönetimi, yerel yönetim, maliye veya muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü mezunları müracaat edebileceklerdir.

Destek Personeli Alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olmuş temizlik ve her türlü bakım, peyzaj vebenzeri işlerde deneyim sahibi olan adaylardan alım yapılacaktır.

Tekniker Alımı: Üniversitelerin önlisans düzeyinde web tasarımı ve kodlama bölümü mezunu ve makine bölümü mezunundan alım yapılacaktır.

Teknisyen Alımı: Meslek liselerinde okutulan inşaat, elektrik elektronik teknolojisi ve elektrik tesisatları ve dağıtımı alanı mezunlarından alım yapılacaktır.

KPSS Şartı

2022 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına katılmış olmanız ve lisans ve önlisans mezunu olmanız halinde taban puan işareti 70, lise mezunu olmanız halinde ise taban puan şartının 50 olduğu açıklanmıştır.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Afyonkarahisar iş ilanları kategorisinde yayınlanmış olan güncel ilana başvurular 7 Kasım 2023 tarihi itibariyle başlamış olup, son başvuru tarihi ise 21 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı, Ahmet Necdet Sezer Kampüsü/Gazlıgöl Yolu Üzeri AFYONKARAHİSAR adresine şahsen yapacaklardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.