5 Kamu Kurumu 5 Bin Kamu Personeli ve İşçi Alımı Başvuru Ekranı

5 Kamu Kurumu 5 Bin Kamu Personeli ve İşçi Alımı Başvuru Ekranı

5 kamu kurumu tarafından yayımlanan güncel ilanlara göre 5 bin kamu personeli ve işçi alımı yapılacaktır. En az ilkokul mezunu adaylardan alınacak olan başvurular için başvuru ekranları aktif hale gelmiştir. Detaylar haberimizde verilmiştir.

Son Dakika: 5 Kamu Kurumu 5 Bin Kamu Personeli ve İşçi Alımı Başvuru Ekranı

Kamu kurumlarına kamu personel alımı ilanları, Resmi Gazete ve İŞKUR üzerinden yayımlanmaya devam ediyor. Güncel olarak yayınlanmış ilanlara göre KPSS şartlı ve KPSS şartsız olmak üzere personel alımları gerçekleşecektir.

Devlet personeli alımına müracaat şartları ve güncel ilanlar listesi

Ziraat Bankası 150 memur alımı ilanı

Ziraat Bankası kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 150 uzman yardımcısı kadrosunda memur alımı yapacaktır. Alımlar İstanbul'da bulunan şubelerde istihdam etmek üzere yapılacaktır. Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından işe alım sınavı 16 Temmuz 2023 tarihinde yapılacaktır. Başvurular başlamıştır, başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

İŞKUR İEP programı kapsamında personel alım ilanı

İŞKUR iş işbaşı eğitim programı kapsamında 3 şehirde kamu işçi alımı yapacaktır. Başvurular başlamış olup alımlar Afyonkarahisar, Diyarbakır ve Adıyaman illerinde gerçekleşecektir. Online başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

5-kamu-kurumu-5-bin-kamu-personeli-ve-isci-alimi-basvuru-ekrani.jpg

Su kanalizasyonu 137 sürekli işçi alımı

Alımlar; “19 idari destek personeli, 2 otomotiv elektrikçisi, 1 makine teknikeri, 2 kimya laboratuvarı teknisyeni, 1 satın alma görevlisi, 7 iş makineleri operatörü (Ekskavatör-Beko Loder Operatörü), 6 ısıtma ve sıhhi tesisatçı, 1 iş makineleri operatörü (Silindir Operatörü), 1 otomotiv teknolojisi teknikeri, 4 otomotiv makine teknikeri, 1 harita teknikeri ve 2 endüstri mühendisi, 5 makine teknolojisi teknisyeni, 1 çevre sağlığı teknisyeni, 2 inşaat teknikeri, 27 şoför-yük taşıma, 1 makine bakım ustası, 38 beden işçisi, 1 bilgisayar teknisyeni, 3 insan kaynakları meslek elemanı, 3 idari destek personeli (İcra Katibi), 1 beden işçisi (Genel) - temizlik personeli, 1 otomotiv mühendisi, 7 elektrik teknisyeni” kadroların da yapılacaktır. Şartlar belli olmuştur. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Çarıksaraylar Belediyesi temizlik personeli ve işçi alımı

Belediye tarafından güncel olarak yayınlanmış olan ilanı göre gaz tesisat teknikeri, şoför ve temizlik personeli alımı yapılacaktır. En az ilköğretim mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için KPSS puan şartı aranmamaktadır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Burdur Belediyesi 67 işçi alımı

Yeni üyesine istihdam edilmek üzere 67 beden işçi kadrosunda alım yapılacaktır. Başvurular İŞKUR üzerinden online alınmaya başlanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

2023 sürekli işçi alımı, 2023 kamu işçi alımı, güncel kamu kurumu ilanı, 2023 son dakika personel alım ilanı, 2023 son dakika kamu personeli alımı ilanı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.