İŞKUR İEP 3 Şehirde İstihdam Kamu İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR İEP 3 Şehirde İstihdam Kamu İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı (İEP) kapsamında kamu işçi alımı yapıyor. 3 şehirde yapılacak olan alımlar için müracaatlar elektronik olarak alınmaya başlandı. İşbaşı Eğitim Programı kapsamında alımlar nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı haberimizde.

Son Dakika: İŞKUR İEP Kamu İşçi Alımı İlanı

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden son dakika ilanları kategorisin de yayımlanmış olan ilanlara göre İEP programı kapsamın da Afyonkarahisar, Diyarbakır ve Adıyaman olmak üzere 3 şehir de farklı pozisyonlar da işçi alımı yapılacaktır. Yeni iş ilanı için gerekli olan şartlar ve detaylar haberimizde.

Güncel İŞKUR İEP Güncel Programlar Duyurusu

1168232 İŞKUR İEP iş ilan numarası ile Afyonkarahisar - Merkez makineci (dikişçi) alımı yapılacaktır. En az ilkokul mezunlarından alımlar gerçekleşecektir. Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alımlar için 144 gün çalışma süresi olarak açıklanmıştır. Edinilen bilgiye göre 45 üst yaşla alımlar gerçekleşecektir. Son müracaat tarihi 7 Haziran 2023.

1168071 İŞKUR İEP iş ilan numarası ile Diyarbakır - Kayapınar; Diğer Elektrikli Eşya Montajcıları ve İlgili Elektrik İşçi mesleğin de alım yapılacaktır. En az ilköğretim mezunu olmanız halinde başvuru yapabileceksiniz. Söz konusu unvan için ise 155 gün çalışma süresi olarak belirlenmiştir. Son müracaat tarihi 12 Haziran 2023.

1168060 İŞKUR İEP iş ilan numarası ile Adıyaman - Merkez; Dokuma Konfeksiyon Makineci alımı yapılacaktır. Bay ve bayan adaylardan alımlar gerçekleşecek olup; ilk başvuru günü itibariyle 45 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir. Çalışma süresi 156 gün olarak belirlenmiştir. Son başvuru tarihi: 30 Haziran 2023.

Kamu İşçi Alımı Müracaat Koşulları Açıklandı!

İŞKUR’a kayıtlı olmak. T.C. vatandaşı olmak. Son bir aydır sigorta girişinizin olmaması işsiz olmak. Kamusal haklarından mahrum bırakılmış olmamak. Güvenlik ve arşiv soruşturmasın da olumlu sonuç almak.

Maaş Bilgisi Açıklandı!

2023 yılı için programa devam edilen her bir gün için;

Öğrencilere 245,38 TL,

İşsizlik ödeneği alanlara 163,59 TL,

Diğer kişilere 327,18 TL ödeme yapılmaktadır.

Ödemeler anlaşmalı banka aracılığıyla yapılmaktadır. Devamsızlık durumunda ücret ödemesi yapılmaktadır.

İşçi Alımı İlanına Başvurular Online

İlanlara müracaatlar https://esube.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx?ProgramTur=3 adresi aracılığıyla online olarak yapılmaktadır. Sisteme T.C. kimlik numarası ve şifre ile veya e-devlet üzerinden erişim sağlanmaktadır.

İŞKUR İEP ilanları, İEP işçi alımı, son dakika İEP ilanları, 2023 İEP güncel ilan, Adıyaman iş ilanları, Afyonkarahisar iş ilanları, Diyarbakır iş ilanları.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.