Belediye Başkanlığı 55 Üst Yaşla 5 Temizlik Personeli ve İşçi Alımı

Belediye Başkanlığı 55 Üst Yaşla 5 Temizlik Personeli ve İşçi Alımı

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmış olan güncel ilana göre Belediye Başkanlığı 55 üst yaşla 3 branşta temizlik personeli ve işçi alımı yapacaktır. KPSS şartsız yapılacak olan bu alımlar için başvurular başlamıştır.

Belediye Başkanlığı 55 Üst Yaşla 5 Temizlik Personeli ve İşçi Alımı İlan Duyurusu

Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 5 kamu personel alımı yapacaktır. En az ilköğretim mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için deneyim şartı aranmamaktadır. Yapılacak alımlar için personel alınırken kura yöntemi ile belirlenecektir.

Belediye Personeli Alımı Müracaat Şartları Nelerdir?

00007569755 İŞKUR iş ilan numarası ile 3 temizlik personeli alımı detayları: Bu kadro için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 55 yaşından gün almamış olmak gerekmektedir. En az ilköğretim en fazla işte lise veya dengi okullardan mezun olmuş, 3 erkek temizlik personeli alımı yapılacaktır. İstihdam, belediyenin farklı birimlerinde yapılacaktır.

00007569641 İŞKUR iş ilan numarası ile Gaz ve Tesisat Teknikeri (Sıhhi Tesisat ve Doğal Gaz Teknikeri) alımı: Meslek yüksekokullarında elektrik ve enerji bölümü mezunu olmak gerekmektedir. İlanın başvuru tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamış olmalıdır. İlana müracaat etmek isteyen erkek personellerin askerlik ile ilişiği olmaması gerekmektedir. Muafiyet veya tecil durumu kabul edilmeyecektir.

00007569526 İŞKUR iş ilanları numarası ile Şoför-Yük Taşıma personeli alımı: Erkek personel alımı yapılacak olup en az ilköğretim en fazla ise lisans mezunu olmanız gerekmektedir. İlanın başvuru tarihi itibariyle 27 yaşından gün almamış olmanız istenmektedir. Kamusal haklarından mahrum olmayan sabıka kaydı bulunmayan adaylardan alım yapılacaktır.

Belediye işçisi alımı ilanına müracaatlar nasıl yapılacak?

Isparta Çarıksaraylar Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış. Bu ilanı müracaatlar 5 Haziran 2023 ile 9 Haziran 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. Geçici kadro da yapılacak olan alımlar için Çarıksaraylar beldesinde en az 6 ay ikamet zorunluluğu vardır. Müracaatlarınızı verilmiş olan İŞKUR iş ilan numaraları ile online olarak yapabilirsiniz. Başvuru adresi: https://esube.iskur.gov.tr/

2023 belediye işçisi alımı, 2023 Temizlik personeli alımı, 2023 beden işçisi alımı, 2023 şoför alımı, KPSS’siz şoför alımı ilanı, Isparta iş ilanları.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.