OGM Polisevleri Öğretme Evi Kamu Personel Alımı Son 12 Temmuz

OGM Polisevleri Öğretme Evi Kamu Personel Alımı Son 12 Temmuz

Orman Genel Müdürlüğü, 2 şehir Polisevleri Müdürlükleri ve Öğretmen Evi Müdürlüğü personel alımı İŞKUR başvuruları 12 Temmuz bitimine kadar online olarak yapılacak. OGM, Polisevi ve Öğretmen Evi başvuruları nasıl yapılacak.

OGM, POLİSEVLERİ VE ÖĞRETMEN EVİ KAMU PERSONELİ ALIMI DUYURULARI

Orman Genel Müdürlüğü, Polisevi ve Öğretmen Evi kamu personeli alımları başvuruları 12 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar online olarak elektronik ortamda devam etmektedir. Alıma başvuru yapacak adaylar ilköğretim, ortaöğretim, meslek yüksekokulu veya lisans mezunu olabilecek.

Kamu Kurumları Başvuru Şekilleri

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu sistemine giriş yapılarak aşağıda her ilan karşılığında verilen ilan numaraları girilerek başvur yerine ulaşmış olacaktır. İlan içerisindeki verilen şartları tutan adaylar açılan sayfa sonunda başvur butonuna tıklama yöntemi ile yapabilecektir.

Alımı yapacak şehirler İstanbul, Mersin, Ankara ve Balıkesir olarak ilan edilmiştir.

Ankara OGM personel alımı lise mezunu adaylar arasından yapacaktır. "Yangın Eğitimi" sertifikasına sahip olmak. İnsansız Hava Aracı (İHA) pilotu sertifika sahibi olması isteniyor. Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Merkezi İklimlendirme Sistemleri sertifikasına sahip olmak. Telsizle Haberleşme sertifikasına sahip olmak. İlk Yardım Eğitimi sertifikasına sahip olmak. B sınıfı sürücü belgesine sahip olması isteniyor. Başvuruları 00006132865 ilan numarası ile yapılması gerekiyor.

Orman işçisi diğer alımı 1 kişi için; Adaylar başvurularını 00006132957 iş ilan numarası ile yapmaları gerekmektedir. Adaylar 18 ile 30 yaş arasında olması istenmektedir.

Balıkesir Bandırma Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu Garson alımı 2 kişi; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olması istenmiştir. 18 yaşını tamamlamış olmak. İlköğretim ya da Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu olmak. 00006136546 iş ilan numarasını başvuruda kullanacaktır.

Temizlik personeli alımı 1 kişi için; adaylar en az ilkokul en fazla ortaokul mezunu olması istenmiştir. Üst yaş sınırı bulunmayıp alt yaş sınırı olarak 18 açıklanmıştır. Başvuru için 00006136564 olarak iş ilan numarası verilmiştir.

İstanbul Baltalimanı Polisevi Müdürlüğü Garson servis elemanı alımı 3 kişi 00006126475 İŞKUR ilan numarası kullanılarak başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacaklar en az ilkokul en fazla lise mezunu olması gerekmektedir. Başvuran aday 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını bitirmemiş olması gerekiyor.

Temizlik personeli alımı 3 kişi 00006126574 iş ilan numarası ile başvuru kabul etmektedir. Adaylarda deneyim veya başka şartları aranmıyor. En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olması istenmektedir. Üst yaş sınırı belirtilmemiştir. Bulaşıkçı alımı 1 kişi 00006126495 elektronik ilan numara ile başvuru yapabilecek. Adaylar ilkokul, ortaokul veya lise mezunu olabilecektir. Aday 18 ile 40 yaş arasında olması gerekiyor.

Mersin Polisevi Müdürlüğü personel alımı 00006126896 iş ilan numarası ile başvuru yapılabilir. Adaylar en az ilköğretim en fazla lise mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru yapacaklar 18 ile 40 yaş arasında olması istenmektedir.

Tüm ilanların hepsinde ikamet şartı bulunduğu üzere ilanın yayınlandığı şehirde ikametinizin olması gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.