Orman Genel Müdürlüğü 3 Yeni Kamu Personeli Alımı İŞKUR İlanları

Orman Genel Müdürlüğü 3 Yeni Kamu Personeli Alımı İŞKUR İlanları

Orman Genel Müdürlüğü Türkiye İş İlanları yayınlayarak 3 yeni kamu personeli alımı duyurdu. OGM personel alımı hangi şartlarda yapılacağı detayları sunuldu. Orman işçisi alımı başvuruları en az lise mezunu adaylar arasından nasıl yapılacağı detayları...

Orman Genel Müdürlüğü İŞKUR İlanları ile yeni 3 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu adaylar OGM personel alımı için nasıl başvuru yapacağı detayları sunuldu.

Adaylar başvurularını aşağıda verilen ilan numaraları ile internet ortamında elektronik olarak yapacaktır. Şahsen başvuru yapmak isteyenler verilen ilan numaraları ile birlikte İŞKUR müdürlüklerinden başvuru yapabilecektir.

Orman işçisi alımı için; adaylar lise mezunu olması talep edilmiştir. "Yangın Eğitimi" sertifikasına sahip olmak. İnsansız Hava Aracı (İHA) pilotu sertifika sahibi olması isteniyor. Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Merkezi İklimlendirme Sistemleri sertifikasına sahip olmak. Telsizle Haberleşme sertifikasına sahip olmak. İlk Yardım Eğitimi sertifikasına sahip olmak. B sınıfı sürücü belgesine sahip olması isteniyor. Ankara şehri için başvuruları 00006132865 ilan numarası ile yapılması gerekiyor.

Orman işçisi diğer alımı 1 kişi için; Adaylar başvurularını 00006132957 iş ilan numarası ile yapmaları gerekmektedir. Adaylar lise mezunu olması gerekiyor. Yangın Eğitimi" sertifika sahibi olması ve İnsansız Hava Aracı (İHA) pilotu belgesi istenmektedir.

Diğer fidanlık işçileri ve bahçıvanlar alımı için; 18 ile 30 yaş arasında olan ve lise mezunu aday olması gerekmektedir. Ayrıca Yangın Eğitimi, tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Merkezi İklimlendirme Sistemleri ve Telsizle Haberleşme sertifikaları istenmektedir.

3 ilanın tamamında ikamet şartı aranmaktadır. Ankara şehrinde oturanların başvurusu kabul edilecektir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum