Mersin Polisevi 4 Personel Alımı İŞKUR İlanı

Mersin Polisevi 4 Personel Alımı İŞKUR İlanı

İŞKUR ilanı olarak Mersin Polisevi Şube Müdürlüğü 4 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacaklar için şartlar sunuldu. Polisevi personel alımı başvuru şartları nelerdir? Polisevi İlanına başvuru nasıl yapılacak?

Mesin Polisevi Müdürlüğü İŞKUR ilanı aracılığı ile 4 personel alımı yapacağını duyurdu. Polisevi ilanına başvuru yapacaklar için şartlar ve başvuru şekilleri sunuldu.

İŞKUR üzerinden 00006126896 iş ilan numarası ile başvuru yapılabilir. Adaylar elektronik ortamda 12 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapabilecektir. Noter kura çekimi 14 Temmuz 2021 saat 10-11 arasında Polisevi Şube Müdürlüğünde yapılacaktır.

En az ilköğretim en fazla lise mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecektir.

Başvuru yapacaklar 18 ile 40 yaş arasında olması istenmektedir.

Adayların MEB onaylı belgeye sahip olması gerekir. Personelin çalışma saatleri talebi veren kurumca vardiya esasına göre belirlenir. Personel ihtiyaç halinde kurumun diğer birimlerinde de görevlendirilebilir.

Aşçı alımı ile sonuçlanacağı üzere asgari ücretin üzerinde maaş verilecektir.

Deneme süresi 2 ay olup, deneme süresinde başarısız olanların iş sözleşmesi fesh edilecektir.

Mülakat için 14.07.2021 Tarihinde saaat 10:00 da Mersin Polisevi Şube Müdürlüğünde Noter tarafından kura çekimi yapılacaktır, kura sonuçları aynı gün Mersin Emniyet Müdürlüğü İnternet adresinde yayınlanacaktır. 16.07.2021 tarihinde aynı adreste mülakat yapılacak ve mülakat sonuçlarıda Mersin Emniyet Müdürlüğü internet adresinde yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum