Öğretmen Evi Bandırma En az İlkokul Mezun Daimi Personel Alımı

Öğretmen Evi Bandırma En az İlkokul Mezun Daimi Personel Alımı

Öğretmen Evi Müdürlüğü en az ilkokul mezunu daimi personel alımı yapacağını ilan etti. Bandırma Öğretmen evi personel alımı başvuru şartları ile şekli adayların erişimine sunuldu. KPSS’siz olarak alım gerçekleşecektir.

Öğretmen Evi Müdürlüğü daimi personel alımı başvuruları için ilan yayınlandı. Bandırma Öğretmen Evi personel alımı KPSS’siz olarak yapılacak. Öğretmen evi ve akşam sanat okulu başvurularında dikkat çeken bir husus adaylar 18 yaşını doldurmuş olması ve üst yaş belirtilmemiş olmasıdır.

Öğretmen evi personel alımı başvuruları nasıl yapılacak?

Adaylar aşağıda verilen ilan numaraları ile iş kurumu resmi internet sayfasından elektronik olarak yapabileceklerdir. Diğer bir yöntem İŞKUR’a giderek ilan numaraları ile başvuru yapmaları gerekiyor. Son başvuru tarihi olan 12 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapılabilir.

Garson alımı 2 kişi; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olması istenmiştir. 18 yaşını tamamlamış olmak. İlköğretim ya da Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu olmak. Salgın döneminde sağlıklı beslenme faaliyet kurs belgesine sahip olmak. Adaylar 00006136546 iş ilan numarasını başvuruda kullanacaktır.

Temizlik personeli alımı 1 kişi için; adaylar en az ilkokul en fazla ortaokul mezunu olması istenmiştir. Üst yaş sınırı bulunmayıp alt yaş sınırı olarak 18 açıklanmıştır. Salgın döneminde sağlıklı beslenme faaliyet kurs sertifikasına sahip olması gerekiyor. Başvuru için 00006136564 olarak iş ilan numarası verilmiştir.

Öğretmenevi ilanda ikamet şartı bulunmaktadır. Adaylar Balıkesir Bandırma ilçesinde ikamet ediyor olması istenmiştir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum