OGM 3 Sürekli İşçi Alımı Başvuruları 14-18 Haziran

OGM 3 Sürekli İşçi Alımı Başvuruları 14-18 Haziran

Orman Genel Müdürlüğü 3 sürekli işçi alımı için ilan yayınladı. OGM sürekli işçi alımına kimler hangi şartlarda başvuru yapabilecek? 14-18 Haziran 2021 tarihlerinde İŞKUR üzerinden nasıl işlem yapılacağı yazımızda…

Orman Genel Müdürlüğü 3 sürekli işçi alımı başvuruları 14-18 Haziran 2021 tarihleri arasında alınacak. İŞKUR başvuruları nasıl yapılacak? Hangi şehirler bu alımı gerçekleştiriyor. Sürekli işçi olarak alınacağı üzere sözlü sınav uygulaması yapılacaktır.

OGM alımı Düzce, Giresun ve Kahraman şehirlerine yapacak. 14-18 Haziran tarihlerinde İŞKUR ilan numaralarını sizlere sunacağımız üzere takipte olun.

ogm-surekli-isci-alimi-ilani.jpg

Kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümleri uyarınca genel müdürlük taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 3 daimi işçi alımı yapılacak.

Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacaktır. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek olup ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden de ayrıca duyurulacaktır.

Bununla ilgili olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacaktır. İlan edilecek tüm pozisyonların deneme süresi 4857 sayılı İş Kanunu uyarınca iki aydır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.