İŞKUR İlanları! Kamuya 20 Bin Sürekli İşçi Alımı Başvuru Linkleri

İŞKUR İlanları! Kamuya 20 Bin Sürekli İşçi Alımı Başvuru Linkleri

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden az önce yayımlanmış olan ilana göre farklı kamu kurumların da istihdam etmek üzere 20 bin sürekli işçi alımı yapılacaktır. Alımlar için en az ilköğretim mezunu olmanız yeterlidir. Kurum Linkleri...

Son Dakika: İŞKUR İlanları! Kamuya 20 Bin Sürekli İşçi Alımı Yapılacak

Çeşitli kamu kurumları bünyesinde istihdam edilmek üzere 20 bin sürekli işçi alımı için İŞKUR'dan başvurular başladı. Her öğrenim düzeyine uygun olarak yapılacak olan alımlar için KPSS puan şartı aranmamaktadır. Bazı kurumların ilanlarına göre mülakat ile alım yapılırken, bazı kurumların ilanlarına göre ise noter kurasıyla alım yapılmaktadır.

Alım Yapan Kamu Kurumlarının Listesi ve İlan Detayları Açıklandı

Türkiye Taşkömürü Bin Madenci Alımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre, Türkiye Taşkömürü kurumuna 1000 işçi alımı yapılacaktır. Fakat alımların ne zaman yapılacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır. Alımlar için yapılmış olan güncel açıklamalar ve detayları için tıklayınız.

Pegasus Şoför ve Personel Alımı

Pegasus resmi kariyer internet sitesi üzerinden yayımlanmış olan ilana göre en az lise mezunu adaylardan şoför, simülatör teknisyeni, mekanik teknisyeni, ekip planlama uzmanı ve simülatör şef teknisyeni kadrolarında yüksek maaş ile personel alımı yapılacaktır. İlan detayları ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Tarım ve Orman Bakanlığı Kamu Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı, lise mezunu kamu personeli alımı yapıyor. Alımlar için meslek liselerinde okutulan elektrik ve elektronik bölümü mezunu olmanızın yanı sıra B sınıfı ehliyeti ve sahip olmanız gerekmektedir. 34 yaşından gün almamış olmanızla aranan şartlar arasındadır. Bu kadro için 3 kişi alınacaktır. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

Milli Eğitim Bakanlığı ASO İşçi Alımı

Güneysu Öğretmenevi, Akşam ve Saat Okulları Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere bir garson alımı yapılacaktır. KPSS şartsız yapılacak olan bu alımlar için lise veya dengi okullardan mezun olmanız istenmektedir. Vardiyalı çalışma sistemine göre istihdam sürecinde asgari ücret tutarında maaş ödemesi yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı, Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı, Güncel Resmi Gazete ilanları, Güncel İŞKUR ilanları. Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.