Pegasus 2023 Şoför ve Personel Alımı Başladı! Lise MYO Lisans

Pegasus 2023 Şoför ve Personel Alımı Başladı! Lise MYO Lisans

Pegasus Şirketi tarafından son dakika güncel açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre, farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere lise, ön lisans ve lisans mezunlarına personel alımı yapılacaktır. Şoför ve daha birçok kadroda yapılacak olan alımlar olacak

Son Dakika: Pegasus 2023 Şoför ve Personel Alımı Güncel İlan Duyurusu

Pegasus kendi bünyesinde istihdam etmek üzere En az lise mezunu adaylardan personel alımı gerçekleştirecektir. KPSS şartsız yapılacak olan bu alım için başvurular başlamıştır.

2023 Güncel İlan Müracaat Şartları Nelerdir?

Şoför alımı: En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar yazılı ve sözlü sınav sonucuna göre gerçekleşecektir. Adaylardan B veya D sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve aktif olarak araç kullanması istenmektedir. Engelli personel alımı yapılacaktır.

Simülatör teknisyeni alımı: Lisans elektrik, elektronik, bilgisayar, mekatronik otomasyon veya havacılık bölüm mezunlarından Microsoft Office programlarına hakim olanlardan alım yapılacaktır. Vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlamanız gerekmektedir. Tercihen İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden veya işe alım süreci sonucunda ikametgah edebilecek adayların başvuru yapması istenmektedir.

Mekanik teknisyeni alımı: Ticaret meslek lisesi veya endüstri meslek liselerinde bulunan mekanik mekatronik motor bölümlerinden mezun olan adaylardan alım yapılacaktır. Ayrıca ilgili bölümlerden ustalık veya kalfalık belgesine sahip olanlar da müracaat edebileceklerdir. Tecrübe şartı olarak ise alanınızda en az 2 yıl mesleki deneyimli olmanız istenmektedir.

pegasus-2023-sofor-ve-personel-alimi-basladi-lise-myo-lisans-001.jpg

Ekip planlama uzmanı alımı: Endüstri işletme, matematik istatistik veya mühendislik bölümü mezunlarından yapılacak olan alımlar için iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Yoğun çalışma şartlarına uygun olmalısınız.

Simülatör şef teknisyeni alımı: Lisans düzeyinde elektrik, elektronik, bilgisayar, otomasyon veya havacılık bölüm mezunlarından en az 4 yıllık sektörde mesleki deneyim kazanmış olan adaylardan alım yapılacaktır. Ayrıca yazılı ve sözlü olmak kaydıyla ingilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office programlarına hakim olanlardan alımlar gerçekleşecektir.

Pegasus İlanına Müracaatlar Online

Söz konusu kadrolarda yapılacak olan alımlar için başvurular online olarak başlamıştır. Başvuru adresi: https://www.flypgs.com/kariyer

Pegasus ilan, pegasus personel alımı, pegasus şoför alımı, son dakika KPSS’siz alım, havaalanı, havalimanı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.