Kamu Kurumları 2024 Memur, Kamu Personel ve İşçi Alımı

Kamu Kurumları 2024 Memur, Kamu Personel ve İşçi Alımı

Kamu kurumları 2024 memur, kamu personel ve işçi alımı ilanları yayınlayarak başvuru kabul ediyor. 8 kamu kurumu 2024 kişi alımlarında aranan şartlar ve kurum listesi yayınlandı. Adaylar kolay başvuru yapması için link ilave ettik.

Kamu Kurumları 2024 Memur, İşçi ve Kamu Personel Alımı İlanları

8 kurum 2024 kişi istihdam ediyor. Yayınlanan iş ilanlarına göre THY, YSK, Telekom, Sağlık Bakanlığı, Tapu ve Kadastro, Gaziantep Üniversitesi, Kırıkkale Belediyesi ve Akbank bu alımları gerçekleştiriyor. Her kurumun kendine özgü başvuru şekli ve şartları olduğu üzere aşağıda sunduğumuz ilanları inceleyiniz.

Türk Telekom Çağrı Merkezi İşçi Alımı ve Personel Alımı

Telekom 19 şehirde istihdam etmek üzere iştiraki ASSİTT firması üzerinden başvuruları kabul etmeye başladı. Adaylar en az lise mezunu olabilecek. Kolay başvuru yapabilmeniz için başvuru ekranı haberin sonunda bulunuyor. Telekom ilanı için tıklayın.

Sağlık Bakanlığı Kamu Personeli Alımı İlanları

Bakanlık ilanları ile yeni alınacak personellere müfettiş yardımcısı ünvanı veriliyor. Sağlık Bakanlığı 17 kadroda istihdam başvuruları aralık ayı içerisinde yapılacak. Sağlık Bakanlığı memur alımı başvuru detayları için tıklayın.

Yüksek Seçim Kurulu 51 Kamu Memur Alımı 31 İl İstihdamı

YSK zabıt katibi alımı ve arşiv memuru alımı iş ilanları yayınladı. İlana göre şehir listesi tablo halinde sunuldu. Başvuruları elektronik olarak yapılacak. Kadrolu kamu personeli alımı ilanlarına başvuru nasıl yapılacağı paylaşıldı. YSK personel alımı için tıklayın.

THY Personel Alımı İlanları

Türk Hava Yolları personel alımı başvuruları başladı. 2024 yılına yeni personeller ile girmeye hazırlanan firma an itibari ile başvuruları almaya başladı. Havaalanı personel alımı ilanı kapsamında öncelik olarak kabin memuru alımı başta olmak üzere birçok unvanda alımı gerçekleştirecek. THY işçi alımı detayı için tıklayın.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 72 Kamu Personeli Alımı İlanları

Kurum yayınladığı ilana göre şehirlere yerleştirme amacıyla 27 tekniker ve 45 koruma ve güvenlik görevlisi alacağını duyurdu. Şehir listelerini kılavuzda tablo halinde erişime sundu. Kılavuzu aşağıda erişime açtık. Kamu personeli alımı ilanı için tıklayın.

Gaziantep Üniversite Araştırma Hastanesi İşçi ve Memur Alımı İlanları

Gaziantep Üniversitesi sağlık personeli alımı için ilana çıktı. Kurum KPSS sıralaması kullanarak istihdam yapacak. Türkiye geneli lise, önlisans ve lisans mezunlarının başvurusu kabul edilecek. Aşağıda sunduğumuz kılavuza ulaşmak için tıklayın.

Kamu Kadrolu Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı

Kırıkkale Belediye Başkanlığı memur alım ilan kapsamında ilan yayınlayarak kılavuzu adayların erişimine sundu. İkamet şartsız ilana Türkiye genelinden başvuru yapabilirsiniz. Alım bay ve bayan olacağı üzere her aday başvuru yapabilecek. Memur alımı kapsamında ilan kamupersonelialim.com tarafından hazırlanmıştır. Detayları için tıklayın.

Banka Memuru Alımı İlanları

AKBANK kariyer üzerinden 9 farklı iş ilanları yayınlandı. Banka personeli alımı başvuru koşulları ve şekli paylaşıldı. Banka 2 farklı çalışma seçeneği sunuyor. İlanlara göre uzaktan çalışma modeli olduğu gibi ofisten çalışma modeli ’de bulunuyor. Başvuru detayları için tıklayın.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.