Kamu Kadrolu Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alacak! Belediye Memur Alım

Kamu Kadrolu Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alacak! Belediye Memur Alım

Kamu kurumuna yerleştirilmek üzere kadrolu koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı yayınlandı. Belediye memur alım ilanı olarak erişime açıldı. Bay ve bayan olan adayla Türkiye genelinden başvuru yapabilir.

Kamu Kadrolu Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı

Belediye Başkanlığı memur alım ilan kapsamında ilan yayınlayarak kılavuzu adayların erişimine sundu. İkamet şartsız ilana Türkiye genelinden başvuru yapabilirsiniz. Alım bay ve bayan olacağı üzere her aday başvuru yapabilecek. Memur alımı kapsamında ilan kamupersonelialim.com tarafından hazırlanmıştır.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı 4 kişi: Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise ve dengi okul) mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.

Koruma güvenlik görevlisi alımı 1 kişi: Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Adaylar 10 Ocak 2024 tarihinden 12 Ocak 2024 tarihi mesai bitimine kadar (08:30-12:00 / 13:30-16:30), mesai saatleri içerisinde şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu Bahşılı Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Hüseyin Onbaşı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi no:23 Bahşılı / KIRIKKALE adresine müracaatlarını yapabileceklerdir.

Kamu Personeli Alımı Ortak Şartları

En az KPSS 55 puan şartı bulunuyor.

Kadrolar için, mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2022 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak kadroların karsısındaki puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunda belirtilen şartları taşımak.

Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelikte belirtilen şartları taşımak.

Özel Güvenlik Görevlileri Sağlık Şartları Yönetmeliğinde belirtilen şartları taşımak.

13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış Valiliklerce verilen özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. Kırıkkale iş ilanları olarak sunuldu.

Devlet personel alımı başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.