Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu 40 Kamu Memur Alımı

Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu 40 Kamu Memur Alımı

Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu 40 kamu memur alımı ilanı yayınlayarak başvuruları almaya başladı. Kurum elektronik ortamda genel idari hizmetler birimi personel alımı başvurularını alıyor.

Sağlık Bakanlığı Kamu Memur Alımı İlanı

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu 40 Genel İdari Hizmetler Sınıfı personel alımı ilanına çıkarak başvuruları kabul etmeye başladı. Alımı yapılacak kişiye ürün denetmen yardımcısı ünvanı verilecek. Kamupersonelialim.com olarak kılavuzu sayfa sonunda verdik.

Sağlık Bakanlığı Kamu Personel Alımı Başvuruları

Adaylar e-Devlet Kapısı üzerinden Sağlık Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Başvuru işlemleri 27 Kasım 2023 ile 11 Aralık 2023 tarihleri arasında yapılabilecektir.

Devlet Personel Alımı Öğrenim Durumları

Ürün denetmen yardımcısı 35 kişi: Fizik, Fizik Mühendisliği, Kimya, Biyokimya, Biyoloji, Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji Bilimleri ve Biyomühendislik, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji, Kimya-Biyoloji Mühendisliği, Biyomühendislik, Kimya Mühendisliği, Kimya ve Süreç Mühendisliği, Kimya ve Proses Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya Lisans programlarının birinden mezun olmak.

Ürün denetmen yardımcısı 5 kişi: Biyomedikal Mühendisliği, Tıp Mühendisliği, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi lisans programlarının birinden mezun olmak.

Kamu Personeli Alımı Genel Şartları

Yarışma sınavının yapıldığı ilk gün itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hali bulunmamak.

Türkiye'nin tüm bölge, iklim ve yolculuk şartlarında görev yapabilecek durumda olmak.

T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından, 31 Temmuz 2022 veya 23 Temmuz 2023 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında (KPSS), KPSS P3 puan türünden asgari 80 (seksen) puan almış olmak gerekmektedir.

TİTCK başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.