İtfaiye Eri Alımı 809 Belediyeler Kadro Dağılımı ve Şartları

İtfaiye Eri Alımı 809 Belediyeler Kadro Dağılımı ve Şartları

İtfaiye eri alımı olarak yeni ilanlar yayınlandı. Belediyeler 809 kadro dağılımı ve başvuru şartları neler olduğu detayları sunuldu. Hangi belediye kaç personel alacak. Lise, önlisans ve lisans mezunlarında aranan diğer ortak şartlar neler.

İtfaiye eri alımı 809 kadro dağılımı ve başvuru şartları açıklandı. Belediyelere kaç kadro olarak atama yapılacak. Lise, önlisans ve lisans mezunları hangi şartlarda başvuru kabul edilecek. Edirne, İstanbul, İzmir, Tekirdağ, Karabük ve Muğla şehirleri alım yapacak. İkamet şartı bulunmamaktadır.

Türkiye’nin her yerinden başvuru alınacak. Her ilan için sayfa sonunda detaylar bulunuyor. Öncelikle hangi şehir kaç kişi alacağını sunduk.

Edirne Belediyesi 13 İtfaiye eri alımı yapıyor. Başvuru yapacaklar lise, önlisans veya lisans mezunu olabilecek. Başvuruları sadece 17-18 Mayıs tarihlerinde 2 gün alınacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı 541 itfaiye eril alımı yapılacak. Bu ilana lise, önlisans ve lisans mezunu olan adayların başvurusu alınacak. 22 Mayıs 2021 ile 1 Haziran 2021 tarihleri arasında alım yapılacak.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı 100 itfaiyeci alacak. Lise ve önlisans bölümü mezunlarının başvurusu kabul edilecek. 24 Mayıs 2021 ile 28 Mayıs 2021 tarihleri arasında başvuru yapılacak.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı 50 itfaiye eri alımı yapıyor. Lisans mezunu ve KPSS 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilecek. Başvuruları 14 ile 18 Haziran arasında yapılacak.

Karabük Safranbolu Belediyesi 4 itfaiye memuru alımı B sınıfı sürücü ehliyeti olan adaylar arasından yapılacak. Ön lisans mezunu adaylar alıma 18 Mayıs tarihi bitimine kadar yapabilecek.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı 101 itfaiyeci alımı lise ve önlisans mezunu adaylar arasından KPSS 50 puan ile başvuru kabul edecek. Başvurusu 24 Mayıs ile 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.