Kayseri Büyükşehir Belediyesi Büro Personeli Alımı Başvuruları 26 Temmuz

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Büro Personeli Alımı Başvuruları 26 Temmuz

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından İŞKUR üzerinden büro personeli alımı gerçekleştirileceği açıklandı. Başvuru için başvurular 26 Temmuzda başlayacak.

Kamu personel alımları kapsamında İŞKUR ilan yayımı yapmaya devam ediyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından büro personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Büro Personeli Alımı

Kayseri Büyükşehir Belediye İŞKUR resmi sayfası üzerinden paylaştığı ilanlara göre 1 Adet büro personeli alımı yapacağını ve alınacak personelden KPSS şartının aranmadığı belirtildi.

Başvuru Şekli ve Yeri

Adaylar başvurularını Kayseri Sarız Belediyesi Personel LTD. ŞTİ. Adresine Başvuruda gerekli olan kurumun istediği belgeler ile birlikte şahsen veya taahhütlü posta yolu ile müracaatların yapıla bileceği kurumca belirtildi. Adaylar için başvuruda istenilen belgeleri eksiksiz ve düzgün bir şekilde doldurulması gerektiği belirtildi.

Başvuru Tarihleri

Adaylar başvurularını istenilen belgeler ile birlikte gerçekleştire bileceği tarihler olarak kurum tarafından yapılan açıklamaya göre 26 Temmuz itibari ile gerçekleştirilmeye başlayacak olup en geç müracaatların 27 Temmuzda sona ereceği belirtildi.

buro-memuru-alimi.jpg

Başvuruda Gerekli Belgeler

Adaylar başvurularını gerçekleştirecekleri zaman Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, öğrenim durum belgesi, askerlik durum belgesi, ikametgah belgesi, sağlık raporu ve adli sicil belgesi ve kurumun müracaat esnasında isteyeceği diğer belgeler ile birlikte müracaatların gerçekleştirileceği belirtildi.

Başvuru Koşulları

30405 Sayılı resmi gazetede belirtilen esasın 4. Maddesindeki şartları taşımak, Kayseri iline bağlı olan Sarız belediyesi bünyesinde ikamet ediyor olma ve son olarak başvuruda bulunacak erkek adayların askerlik ile ilişiğinin bulunmaması şartları aranmaktadır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.