İş Bankasından 5 Bilişim ve Siber Uzmanı alım ilanı

İş Bankasından 5 Bilişim ve Siber Uzmanı alım ilanı

İş Bankası resmi internet sitesinden 5 personel alımına dair ilan yayımlandı. Adaylardan KPSS şartı bulunmuyor. Son başvuru tarihi, adaylardan istenen şartlar ve personellerin dağılımı haberimizde...

İş Bankası tarafından yayımlanan ilanda Siber güvenlik uzmanı, Veri uzmanı, Bulut bilişim ve platform mühendisi, DevOps mühendisi ve İletişim ve ağ yönetimi mühendisi unvanlarında personel alınacağı belirtildi. Öncelikle adaylardan tecrübeli olmaları beklenmemektedir. İlandaki slogan tecrübe değil hayallerinin büyüklüğü teması yer aldı.

İlanda belirtildiği gibi adaylar birden fazla unvana başvuruda bulunabilecekler. Öncelikle bunun için Ön Yazı alanında bu hususun belirtilmesi gerekmektedir. Hangi unvan ya da unvanlara başvurulacağını adaylar seçebiliyor.

Bunun dışında adaylardan mühendislik, istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve informatik bölümlerinin birinden mezun olması,

31 Temmuz 2021 tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması,

T.C. vatandaşı olması,

Askerlikle ilişiği bulunmaması,

Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olması,

Herhangi bir suçtan dolayı ceza almamış olması,

Kamu haklarından yasaklı olmaması,

Çok iyi derecede İngilizce bilmesi ve TOEFL (IBT) puanının en az 85 olması,

Son olarak daha önce İş Bankası mülakatlarına katılmamış olan Türkiye genelinden bay bayan tüm adaylar başvuruda bulunabilecektir.

Başvuru şekli ve online sınav:

İş Bankası yayımlamış olduğu ilanla istihdama katkıda bulunmaya devam ediyor. Siber güvenlik uzmanı, veri uzmanı, bulut bilişim ve platform mühendisi, Devops mühendisi ve iletişim ve ağ yönetimi mühendisi unvanlarında yapılan alım için son başvuru tarihi 25 Nisan 2021 günü saat 23.59a kadar devam edecektir. Adaylar Bankanın resmi internet sitesinde Aday Kariyer Portalı üzerinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bu şekilde başvurularını tamamlayan adayların e-posta adreslerine Banka tarafından sınavla ilgili mailler gönderilecektir. Adaylara online sınav yapılacağı ilanda belirtilmiştir. Bu sınavlara ilişkin mailler başvuruda bildirilen e-posta adresine gönderilecektir. Bu nedenle adayların başvurularında e-posta adreslerini eksiksiz ve tam olarak girmeleri önem arz etmektedir.

Banka tarafından yapılacak olan mülakat sonucu uygun bulunan adaylardan bankanın seçeceği belgeleri isteyeceği de ilanda belirtilmiştir. Bu nedenle bu aşamada herhangi bir belge istenmemektedir. Sadece resmi siteden yapılacak başvuru yeterli olacaktır.

Banka personel alımı başvurusu aşağıda verilen adresi kopyala yapıştır yolu ile yapılabilir.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer#pozisyonlar

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.