İş Bankası Banka memuru alımı başvuruları Nisan Ayı

İş Bankası Banka memuru alımı başvuruları Nisan Ayı

İş Bankası banka memuru alımı ilanları yayınlanarak başvuru kabul etmeye başladı. İş Bankası Nisan ayı tarafından yayımlanan duyuruda 25 Nisan 2021 tarihe kadar başvurusu devam eden ilana kimler başvurabilir?

İş Bankası banka memuru alımı Nisan Ayı başvuruları başladı. 25 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar başvuruları alınacak. Bu alıma kimler nasıl başvuru yapabilecek.

İş Bankasının duyurusunda 30 yaşını doldurmamış olan,

T.C. vatandaşı olan, askerlikle ilişiği bulunmayan,

Herhangi bir suçtan dolayı ceza almamış olan,

Kamu haklarından yasaklı olmayan,

Son olarak daha önce İş Bankası mülakatlarına katılmamış olan kişiler arasından online mülakat ile uzman yardımcısı alımı yapacak. Bu şartlara sahip adayların başvuruda bulunabilmesi için hangi bölümlerden mezun olması gerekiyor?

Lisans mezunu adaylardan bilgisayar bilimleri, bilgisayar bilimleri ve mühendisliği, bilgisayar donanımı ve teknolojisi, bilgisayar mühendisliği, bilgisayar sistemleri ve ağları, bilişim sistemleri mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, inşaat mühendisliği, kontrol mühendisliği, makine mühendisliği, makine ve imalat mühendisliği, mekatronik mühendisliği, mühendislik ve doğa bilimleri programları, sistem mühendisliği, telekomünikasyon mühendisliği ve yazılım mühendisliği bölümlerini bitirenler için yüksek lisans şartları aranmaktadır.

Bunun dışında da herhangi bir lisans mezunu olması adaylardan aranan şartlardan biridir.

İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilen ve bununla ilgili sertifikalardan birine sahip olanlar başvuru yapabilecek.

Başvuru süreci ve diğer hususlar:

İş Bankası bünyesinde çalıştırılacak olan uzman yardımcılığı kadrosuna yapılacak olan alım için kurumun resmi sitesine girerek 25 Nisan 2021 günü saat 23.59 a kadar Aday Kariyer Portalı üzerinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuruların banka tarafından değerlendirilmesi ile 3 Mayıs 2021 tarihinde adayların başvurularında belirtmiş oldukları e-posta adresine sınava davet yapılacağı ilanda belirtilmiştir. Bu nedenle adayların başvurularında e-posta adreslerini eksiksiz ve tam olarak girmeleri önem arz etmektedir. İlan detaylarında adaylara online mülakat yapılacağı belirtilmiştir.

Banka tarafından yapılacak olan mülakat sonucu uygun bulunan adaylardan bankanın seçeceği belgeleri isteyeceği de ilanda belirtilmiştir. Bu nedenle bu aşamada herhangi bir belge istenmemektedir. Sadece resmi siteden yapılacak başvuru yeterli olacaktır.

Başvurular aşağıda bulunan link adresi üzerinden yapılacak. İnternet yeni sekmesine yapıştırarak başvuru adresine ulaşabilirsiniz.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer#pozisyonlar

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.