İşbank KPSS’siz personel alım ilanı

İşbank KPSS’siz personel alım ilanı

İşbank tarafından yayımlanan ilanda 25 Nisan 2021 tarihe kadar başvuru yapılabilecek. Peki adaylarda aranan şartlar ve başvuru süreci nasıl olacak? İşbank personel alımı başvuru tarihleri paylaşıldı.

İşbank tarafından yayımlanan ilanda alınacak olan çevre mühendisi için online mülakat yapılacağı belirtilmiştir ve mülakat süreci bitene kadar adaylardan bu aşamada herhangi bir belge istenmemektedir. Peki adaylarda aranan şartlar nelerdir?

3 Mayıs 2021 tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması,

T.C. vatandaşı olması,

Askerlikle ilişiği bulunmaması,

Herhangi bir suçtan dolayı ceza almamış olması,

Kamu haklarından yasaklı olmaması,

Çok iyi derecede İngilizce bilmesi ve TOEFL (IBT) puanının en az 85 olması,

Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olması,

Son olarak daha önce İş Bankası mülakatlarına katılmamış olan kişiler arasından online mülakat ile çevre mühendisi alımı yapılacaktır.

Bu şartları taşıyan her bay bayan aday Türkiye genelinden başvuruda bulunabilecektir. Yine Banka tarafından yayımlanan ilanda adaylar içerisinde bu konularda 3 yıl tecrübeli olan adayların öncelikle tercih edileceğini de ayrıca belirtmiştir.

Başvuru tarihi ve yeri:

İş Bankası bünyesinde çalıştırılacak olan çevre mühendisliği alımı için bankanın resmi sitesine girerek 25 Nisan 2021 günü saat 23.59a kadar Aday Kariyer Portalı üzerinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Sınav tarihi ve yerine ilişkin ilanda herhangi bir detay verilmemiştir ancak başvuruların değerlendirilmesinden sonra 3 Mayıs 2021 tarihinde adayların başvurularında belirtmiş oldukları e-posta adresine sınava davet yapılacağı belirtilmiştir. Bu nedenle adayların başvurularında e-posta adreslerini eksiksiz ve tam olarak girmeleri önem arz etmektedir. İlan detaylarında adaylara online mülakat yapılacağı belirtilmiştir.

Banka tarafından yapılacak olan mülakat sonucu uygun bulunan adaylardan bankanın seçeceği belgeleri isteyeceği de ilanda belirtilmiştir. Bu nedenle bu aşamada herhangi bir belge istenmemektedir. Sadece resmi siteden yapılacak başvuru yeterli olacaktır.

Başvuru için aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sayfada açın.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer#pozisyonlar

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.