Büyükşehir Belediye 5300 TL Maaş Personel Alımı

Büyükşehir Belediye 5300 TL Maaş Personel Alımı

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü üzerinden Büyükşehir Belediye 1 adet personel alımı yapacağını ilanen duyurdu. 28-30 Temmuz tarihleri arasında KPSS şartı ile yapılacak olan alımın detayları haberimizde yer almaktadır…

Büyükşehir Belediye Personel Alımı Duyurusu

Yerel Yönetimler Belediyeye yakın zamanda 5300 TL maaşla personel alımı yapacağını duyurdu. Muhasebe memuru alımı için başvuru yapacak kişilerin belediye tarafından yapılan açıklamaya göre adaylarda KPSS puan şartının arandığı belirtildi.

KPSS Şartı Kaç Puan

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak memur kadrosunda KPSS 60 puan şartının arandığı belirtildi. Adaylar için 60 Puan şartı ve üstü şartı aranmaktadır.

Öğrenim Durumu

Üniversitelerin maliye muhasebe, muhasebe ve denetim, İktisat, muhasebe ve finans yönetimi veya muhasebe bilgi işlemleri bölümlerinden herhangi birinden lisans mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Genel Başvuru Şartları

Adayların Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olma şartı aranmaktadır. Başvuruda bulunacaklar arasında yer alan erkek adaylar için askerlik ile hiçbir alakasının bulunmaması şartı aranmaktadır. Adayların kamusal haklarından mahrum olmama şartı talep edilmektedir. Ceza kanununun 53. Maddesinde yer alan suçlardan yargılanmama şartı aranmaktadır.

Özel Müracaat Şartları

2020 Yılı KPSS istenilen şartı taşıma, işe girmeden önce çalıştığı her hangi bir kurumdan Ahlaki nedenler veya disiplinsizlik nedenlerinden işten çıkarılmamış olma şartı ile 1 adet Tekniker alımı yapılacağı açıklandı.

Başvurular Nasıl Olacak?

Adaylar başvurularını başvuruda gerekli olan belgeler ile birlikte müracaatlarını Şahsen veya geri iadeli posta yolu ile Azatlı-Yeni Mah. Asmasız Sok. 1 Çiftlik, Niğde adresine müracaatların gerçekleştirileceği açıklandı.

Son Başvuru Tarihleri

Başvuruda bulunacaklar için başvurular 28 Temmuz 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlaya bilecek olup en geç müracaatlar 30 Temmuz 2021 tarihinde sona ereceği açıklandı. Adaylar Belediye başvurularını bu tarihler dışında yapılmayacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.