Bursa Büyükşehir Belediyesi 10 Kamu Personeli Alım (4340 TL Maaş)

Bursa Büyükşehir Belediyesi 10 Kamu Personeli Alım (4340 TL Maaş)

İŞKUR üzerinden iş arayanlar için Kamu personeli alımı yapılacağı İŞKUR üzerinden ilana çıkarıldı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı 10 kişi alımını nasıl yağacağı detayları…

Kamu kurumları veya belediye başkanlıkları bünyesinde çalışmak isteyenler için İŞKUR üzerinden kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Adaylar için alımlar Bursa Büyükşehir Belediyesine alınacağı belirtildi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi

İŞKUR üzerinden Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alımı yapacağını ve başvurularda KPSS şartlarının aranmadığı belirtildi. Bursa Büyükşehir Belediyesi 10 Kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Alımı yapılacak nitelikler

Başvuruda bulunacaklar için Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre bünyesine 10 adet çöp personeli alımı yapılacağı belirtildi. Adaylar için ilana sadece bir nitelik çıkarıldı.

bursa-osmangazi-belediyesi-kamu-personel-alimi.jpg

Başvuru Tarihleri

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 26 Temmuz itibari ile alınmaya başlayacak olup adaylar için başvurular mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilecek ve son başvuru tarihi olarak ise 30 Temmuz günü sona ereceği belirtildi.

Başvurular Nasıl Yapılır?

Adaylar başvuru kılavuzunda da belirtildiği üzere istenilen belgeler ile birlikte soğanlı mahallesi Dr Sadık Ahmet caddesi no: 388/2 Osmangazi/Bursa adresine şahsen veya taahhütlü posta yolu ile gerçekleştirileceği açıklandı.

Başvuruda Aranan Şartlar

Başvuru yapacak adaylar için adayların emekliliğe dair hiçbir ilgisi bulunmama, fiziksel olarak çalışmaya engel durumunun bulunmaması, arşiv araştırması yönetmelik şartlarına sahip olma, vardiyalı çalışma sistemine engel durumunun bulunmaması ve son olarak ise herhangi bir sağlık sorunun bulunmaması şartları aranmaktadır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Adaylar başvuru yapacakları zaman göndereceği postaya veya şahsen müracaat yaptığı zaman başvuru dosyasının içine kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi ve SGK hizmet döküm belgesi belgeleri ile alımları yapılacağı kurum tarafından belirtildi.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum