Afyon Kocatepe Üniversitesi 20 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi 20 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından yapılan son kamu personeli alımı ilanı ile yeni 20 kişi üniversite bünyesine alınacak. 2021 yılı üniversite personel alımı şartları, başvuru tarihi ve kamu personeli başvuru kılavuzu haberde.

Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından yapılan ilan açıklaması ile üniversitenin değişik birimlerinde ihtiyaç duyulan boş kadrolara atanmak üzere lise, önlisans, lisans mezunu 20 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak.

Yapılacak alımda lisans mezunları için 2020 KPSS P3 puanı, önlisans mezunları için 2020 P93 puanı, lise mezunları için 2020 P94 puanı esas alınacak.

Kocatepe Üniversite Alımı Yapılacak Boş Kadro Ünvanlar ve Sayıları

Kocatepe Üniversitesine lisans mezunu 3 adet Mühendis, önlisans mezunu 6 tekniker, lise mezunu 4 kişi koruma ve güvenlik görevlisi, lise mezunu 7 temizlik görevlisi toplam 20 kamu işçi alımı yapılıyor.

afyon-memur-alimi-kamu.jpg

Personel Alımında Önemli Başvuru Şartları

Temizlik personeli ve Koruma Güvenlik Görevlisi adaylarının ilan tarihi itibariyle adayların 31 yaşından gün almamış olması,

Güvenlik görevlisi personel alımlarında erkek adayların 170 santim, kadınların 160 santim boyundan kısa olmaması ve boyunun son iki rakamı ile kilosu arasında farkın 10 fazla, 15 den az olmaması,

Güvenlik Görevlisi adaylarının boy ve kilo ölçümleri üniversite tarafından yapılacağından bu kadroya başvuru işlemlerinin 24 Kasım 2021 tarihine kadar şahsen yapılması gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi 20 kamu kamu personeli alımında şartları taşıyan adayların 05 Kasım 2021 tarihi ile 19 Kasım 2021 tarihleri arasında başvurularını rektörlüğün personel daire başkanlığı birimine yapılacak.

Başvuru Kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum