Kıyı Emniyeti İŞKUR ile Ülke Geneli Başvuru 21 Personel Alımı Başvuruları

Kıyı Emniyeti İŞKUR ile Ülke Geneli Başvuru 21 Personel Alımı Başvuruları

İŞKUR üzerinden kıyı emniyeti genel müdürlüğü bünyesinde çalışacak ülke genelinden başvuru şartlarını taşıyan herkesin başvuru yapabileceği 21 personel alımı yapılması için başvurular başladı. İŞKUR başvuru iş ilan numaraları haberimizde.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesine alınacak 21 yeni kamu personeli alım ilanları İŞKUR üzerinden yayınlandı. Kıyı emniyeti bünyesine alınacak personeller daimi ve tam zamanlı olarak istihdam edilecekler. Başvuru yapacak adayların bu iş için çalışma ili İstanbul olarak açıklandı.

İŞKUR Kadıköy Hizmet Merkezi tarafından yayınlanan İŞKUR ilan numaraları ve ünvanlar şöyle;

00006377353 iş ilan numarası ile 4 kişi Deniz Trafik Operatörü, 00006377384 ilan numarası ile Uzakyol İkinci Mühendisi 9 kişi, 00006377501 iş ilan numarası ile Uzakyol Birinci Zabiti 8 kamu personeli alınacak.

Kıyı Emniyeti Deniz Trafik Operatörü 41 Yaş Sınırı

Deniz trafik operatörü olarak başvuru yapacak personellerin lisans mezunu olması, gemi adamı yeterlilik belgesi olması, 41 yaşından gün almamış olması, uzakyol  kaptanı yeterlik belgesine ve a-en az 1 yıl deniz hizmeti tecrübesi olması gibi başlıca şartlar aranmakta.

kiyi-emniyeti-personel-alimi.jpg

Kıyı Emniyeti Personeli Uzakyol Makinisti KPSS Şartı

Uzakyol makinisti olarak alınacak 9 kişi personel adaylarının;

KPSS P3 puanı en az 60 olması, lisans denizcilik fakültesi, yüksek denizcilik okulu, deniz harp okulu, makine, gemi inşaatı, gemi makineleri mühendisliği, gemi makineleri işletme mühendisliği veya makine mühendisliği bölüm mezunu olması gibi başlıca şartlar aranılmaktadır.

Uzakyol Birinci Zabiti Kamu Personel Alımı Şartları

Uzakyol birinci zabiti personel alımında adayların denizcilik fakültesi, yüksek denizcilik okulu, Deniz harp okulu, güverte deniz ulaştırma işletme, deniz ulaştırma işletme mühendisliği lisans bölüm mezunu olması, KPSS P3 puanı en az 60 olması başlıca şartlardır.

Kıyı Emniyeti Personel Alımı Başvuruları

Kıyı Emniyeti bünyesine alınacak 21 kişi personel alımına şartları taşıyarak başvuru yapmak isteyen personel adaylarının yukarıda belirttiğimiz İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden yada İŞKUR hizmet birimlerinden yapmaları gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.