Kamu personeli alımı 6 bin TL maaşla TÜBİTAK 98 kişi istihdamı

Kamu personeli alımı 6 bin TL maaşla TÜBİTAK 98 kişi istihdamı

Kamu personeli alımı TÜBİTAK 98 kişi istihdamı başvuruları 17 Mayıs 2021 tarihine kadar devam edecek. Alınacaklar ortalama olarak 6 bin TL maaşla işe başlayacaktır. TÜBİTAK ilanlarına kimler nasıl başvuru yapacak.

Kamu personeli alımı 98 kişi TÜBİTAK ilanına başvurular 17 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar devam edecek. TÜBİTAK ilanına başvuru yapan ve işe alınanlara ortalama olarak 6 bin TL maaş verilecek.

TÜBİTAK 98 kamu personeli alımını 3 kılavuz ile ilan etti.

TÜBİTAK Başkanlık, Test Değerlendirme Başkan Yardımcılığı ve Ulusal Elektronik Kriptoloji Araştırma Enstitüsü ilanları bulunuyor.

3 İlanda Aranan Ortak Şartları

Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmayanlar, erkek adaylar askerlikten muaf, yapmış veya tecilli olanlar, görevini yapmasına sağlık yönünden problemi bulunmayanlar, taksirli suçlardan mahkumiyet almayanlar ve kılavuzlarda belirtilen öğrenim durumlarına sahip olmaları gerekmektedir.

TÜBİTAK Başkanlık 13 uzman yardımcısı alımı Ankara şehrine alım yapmaktadır. Alıma başvurular TÜBİTAK resmi internet sayfası elektronik ortamda yapılması istenmektedir.

TÜBİTAK Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı 15 AR-GE personeli alımı Kocaeli şehrine yapılacaktır.

TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü Kocaeli adresine 70 uzman yardımcısı alımı yapılıyor. Alım Kocaeli adresine yapılacak. 
Başvurusu 17 Mayıs 2021 saat 17:00 kadar elektronik olarak yapılacak.

Adaylar sadece 1 iş branşına başvuru yapabilecek. Kurumun resmi internet sayfası kullanılarak yapılan başvurular kabul edilecek.

Her kılavuz içerisinde farklı özel ilan başvuru için detayları yer aldığı üzere, adaylar kılavuzları incelemeden başvuru yapmaması gerekmektedir.

TÜBİTAK Başkanlık kılavuzu

TÜBİTAK Başkan yardımcılığı kılavuzu

TÜBİTAK BİLGEM kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.