Kamu personeli adayları dikkat! SGK 61 Kişi Başvuruları Bitiyor

Kamu personeli adayları dikkat! SGK 61 Kişi Başvuruları Bitiyor

Kamu Personeli alımı ilanlarını takip eden adaylar dikkat. Sosyal Güvenlik Kurumu 61 kişilik memur ve kamu personeli alım ilanına başvurular bitiyor. SGK iki ilanda alımları hangi şartlarda ve nasıl yaptığı detaylarını sunduk.

Kamu kurum ve kuruluşlarında kamu personeli alımı ilanlarını bekleyenler dikkat! Sosyal Güvenlik Kurumu 61 kişilik ilanında sona gelindi. SGK alımı iki farklı ilan olarak yayınlamıştır. SGK genel başvuru koşulları sunuldu.

Başvuru yapacaklar iki farklı ilan tarihi son gününe dikkat etmesi gerekiyor. 50 kişilik ilan başvuruları 4 Haziran 2021 tarihinde sona erecek. 11 kişilik ilana başvuru 18 Haziran 2021 tarihinde bitecek. Adaylar bu ilanlara nasıl ve hangi şartlarda başvuru yapabileceği detayları haberin devamında sunuldu.

sgk-kamu-personeli-alimi.jpg

Danışman alımı 11 kişi Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Hibe Projesi kapsamında yapıyor. Başvuruları 18 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor. Takım lideri, takım lideri yardımcısı, ihale uzmanı, iletişim uzmanı, kıdemli muhasebeci, yardımcı muhasebeci ve teknik proje asistanı olarak alım yapılacak. Şahsen veya posta ile başvuru kabul edilmektedir.

Denetmen yardımcısı alımı 50 kişi olarak yapıyor. Başvuru yapacaklar hukuk, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, bankacılık, sigortacılık fakülte veya yüksekokul bölümü mezunu olması gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.