SGK Yeni 11 Danışman Alımı (Maaş 5 İle 10 Bin TL)

SGK Yeni 11 Danışman Alımı (Maaş 5 İle 10 Bin TL)

Sosyal Güvenlik Kurumu yeni 11 danışman alımı yapacağını ilan etti. Alımı yapılacaklara ortalama 5 ile 10 bin TL maaş verilecek. SGK alımı Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Hibe Projesi kapsamında yapılıyor.

Sosyal Güvenli Kurumu yeni danışman alımı yapacağını duyurdu. 11 kişilik alımda istihdamı yapılacaklara ortalama 5 ile 10 bin TL maaş ödemesi yapılacak. SGK Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Hibe Projesi kapsamında bu alımı gerçekleştirecektir.

Başvuruları başlamış 18 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar yapılacaktır.

Takım lideri alımı 1 kişi; Üniversite mezunu olmak. En az 10 yıl iş deneyimine sahip olmak. En az 3 yıl ekip lideri, yönetici, proje koordinatörü vb. yöneticilik tecrübesine sahip olması gerekiyor.

Takım lideri yardımcısı 1 kişi; lisans mezunu olmak. En az 5 yıl iş deneyimine sahip olmak. En az 3 yıl proje tecrübesine sahip olmak.

İhale uzmanı 1 kişi; Kamu İhale Mevzuatı hakkında iyi derecede bilgi sahibi olmak. Kamu İhale Kanunu yoluyla mal ve hizmet alımı yapan birimlerde veya kamuya ihale yoluyla mal ve hizmet sağlayan özel kuruluşların/firmaların ihale birimlerinde en az 5 yıl çalışmış olmak. En az 2 ihale ve sözleşme hazırlama sürecini yönetmiş olmak.

İletişim uzmanı 1 kişi; iletişim fakülteleri veya diğer fakülteler altındaki iletişim ile ilgili bölümlerden mezun olmak. İletişim alanında en az 10 yıl çalışmış olmak. AB veya diğer uluslararası kuruluşlarca fonlanan projelerde en az 1 yıl çalışmış olmak.

Kıdemli muhasebeci 1 kişi; İktisadi İdari Bilimler Fakültesi veya eşdeğer fakültelerden mezun olmak. Muhasebe alanında en az 5 yıl çalışmış olmak. SMMM (Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir) belgesine sahip olmak. Vergi ve sosyal güvenlik mevzuatı konularında iyi derecede bilgi sahibi olmak.

Yardımcı muhasebeci 2 kişi; muhasebe, finans, bankacılık, istatistik, iktisadi ve idari bilimler, sosyal bilimler veya eşdeğer bölümlerinden mezun olmak. Muhasebe, bankacılık, finans vb. alanlarda en az 3 yıl çalışmış olmak.
Proje asistanı 3 kişi; Üniversite mezunu ve 1 yıllık deneyime sahip olması isteniyor.

Teknik proje asistanı 1 kişi; Bilgisayar, Yazılım, Elektrik, Elektronik, Endüstri, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak (en az 4 yıllık yükseköğrenim). Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda mesleki tecrübeye sahip bulunmak. Yükseköğrenimi sırasında bilgisayar programcılığı alanında ders aldığına ilişkin okuldan onaylı belge/transkript ve/veya ders açılım belgesi veya Milli Eğitim Bakanlığı onaylı programcılık sertifikası ile programlama dillerine ilişkin eğitim aldığını belgelemek.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.