Haziran ayı 3 Bin 551 kamu personeli ve memur alımı başvuru şartları tarihleri

Haziran ayı 3 Bin 551 kamu personeli ve memur alımı başvuru şartları tarihleri

Haziran ayında başvuruları alınacak olan 3 bin 551 kamu personeli ve memur alımı yapan kurumlar yayınlandı. SGK, TÜRKAK, OGM, İller Bankası, Ticaret Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Üniversiteler ve Belediyeler bu alımları yapıyor.

3 bin 551 kamu personeli alımı ve memur alımı yapan kamu kurumları yayınlandı. Haziran ayı içerisinde başvuruları kabul edilecek kurumlar listesi halinde sunuldu. Başvuru yapacak olanlar ilköğretim, ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu olacak. İlköğretim mezunu OGM alımında İŞKUR üzerinden yapılacak.

Alımı Sosyal Güvenlik Kurumu, TÜRKAK, Orman Genel Müdürlüğü, İller Bankası, Ticaret Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Belediyeler ve Üniversiteler olarak ilan edilmiştir. Aşağıda hangi kurum kaç kişi hangi tarihler arasında alınacağı sunuldu. Haberin devamında yayınlanan tüm kurumların detaylı haberlerine ulaşabilirsiniz.

Türk Akreditasyon Kurumu 1 kamu personel alımı başvuruları 31 Mayıs tarihinde başlayacak olup 14 Haziran bitimine kadar yapılacak.

Orman Genel Müdürlüğü 2080 kamu işçi alımı başvuruları İŞKUR üzerinden 14 Haziran 2021 tarihi ile 18 Haziran 2021 tarihleri arasında elektronik olarak yapılacak.

Sosyal Güvenli Kurumu hibe projesi kapsamında 11 danışman alımı yapacağını duyurdu. Başvuruları 18 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar yapılacaktır.

Ticaret Bakanlığı 250 kamu personeli alımı yapıyor. KPSS 2021/6 merkezi atama kapsamın da alım gerçekleşecektir. Önlisans veya lisans mezunları başvuru yapabilecek. Başvuru son tarih 3 Haziran olarak belirlenmiştir.

İller Bankası 365 kamu personeli alımı başvuru 11 Haziran 2021 tarihlerinde lisans mezunu olanlar başvuru yapabilecek.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı 250 zabıta memuru alımı yapacağını ilan etti. En az KPSS 65 ile 70 puanı bulunan adayların başvurusu alınacak. Başvuruları 14 Haziran 2021 ile 30 Haziran 2021 tarihlerinde yapılacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı 2 sözleşmeli bilişim personeli alımı 8 Haziran 2021 tarihine kadar başvuruları alacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 278 Zabıta Memuru kamu personelleri alınacak. Türkiye genelinden başvuru yapacak bütün adayların 21 Haziran 2021 tarihi ile 27 Haziran 2021 tarihleri arasında işlem yapabilecek.

İçişleri Bakanlığı yeni yayınladığı ilan ile bakanlık bünyesindeki Mülki İdare Hizmetleri sınıfından 110 kaymakam aday alımı 2 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alacak.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesine 3 sözleşmeli personel alımı yapıyor. 11 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar online başvuru kabul edecek.

Malatya İnönü Üniversitesi 95 sağlık personeli  ve büro personeli alımı yapacağını duyurdu. 1 Haziran tarihinde başvuruları sona erecek.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.