Katip Çelebi Üniversitesi 8700 TL maaşlı kamu personeli alıyor

Katip Çelebi Üniversitesi 8700 TL maaşlı kamu personeli alıyor

Yayınlanan yeni kamu personeli alımı alım ilanı ile Katip Çelebi Üniversitesine 8700 TL maaş ile yeni personeller alınıyor. Kamu personel alımı mezuniyet şartları. Memur alımı başvuruları nasıl yapılacak?

Katip Çelebi Üniversitesi tarafından yapılan en son kamu personeli alımı duyurusu ile bünyesine sözleşmeli olarak çalıştırılacak 8700 TL maaşlı yeni personeller alınıyor. Alınacak kamu personelleri üniversite bünyesinde daire başkanlığında çalıştırılacaklar.

Katip Çelebi Üniversitesi personel alımında adayların Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi 2019 ile 2020 yıllarında yapılan KPSS P3 puanının %70 i YDS sınavını %30 esas alınarak seçilecekler.

Alınacak sözleşmeli memur personeller Kıdemli Yazılımcı olarak 1 kişi, Tecrübeli Yazılımcı 1 kişi, Tecrübeli Sistem Yöneticisi 1 kişi olarak bu unvanlarda kamuya personeller alınacak.

Katip Çelebi Lisans Mezunu 3 Kamu personeli Alıyor

Katip Çelebi bünyesine alınacak personellerin genel memur adayları şartlarını taşıması,

Lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölüm mezunu olmaları,

Yazılım uzmanı personellerin yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı 2 katını geçemeyecekler için en az 3 yıl diğerleri için en az 5 yıllık mesleki deneyimlerinin olması,

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemesi,

Mesleğini icra etmesine engel sağlık sorunu bulunmaması şartları bulunmaktadır.

Başvurular bugün başladı

İzmir üniversite personel alım ilanına başvurular 10 Mayıs 2021 tarihi ile 11 Haziran 2021 tarihleri arasında ubs.ikc.edu.tr internet adresi üzerinden online olarak yapılacak.

Anlık olarak tüm ilanlar cebine gelsin istiyorsan aşağıda bulunan ücretsiz cep uygulamasını indirin.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.