Kamu Daireleri 2 İlan Memur ve Personel Alımı! KPSS 55-60-65 Puan

Kamu Daireleri 2 İlan Memur ve Personel Alımı! KPSS 55-60-65 Puan

Kamu Daireleri 2 ilan yayınlayarak memur ve personel alımı gerçekleştiriyor. Türkiye genelinden bu iki ilana başvuru yapılacak. En az KPSS 55-60-65 puanı olanlar bu ilanlara başvuru yapabilecek.

Kamu Daireleri Memur ve Personel Alımı İlanları!

2 kamu ilanı yayınlanarak başvuruları kabul etmeye başlıyor. En az KPSS 55-60-65 puanı olanlar başvuru yapabilecek. Kadrolu alım olarak alım yapılacak. Her ilanın farklı başvuru şartları ve şekli olduğu üzere ilanları dikkatli inceleyiniz.

Atama yöntemi ile kamu personel alımı yapılacak.

Sivas ili Kangal Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

Memur Alımı Başvuru Şartları

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin maliye, iktisat veya ekonomi bölümünden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az KPSS 60 puan şartı aranmaktadır.

Mühendis Alımı Başvuru Şartları

Lisans düzeyinde eğitim veren ziraat fakültelerinin tarla bitkileri bölümünden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az KPSS 65 puan şartı isteniyor.

Kamu Dairesi Memur Alımı Başvuru Şekli

Adayların, başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları ve başvuru esnasında istenilen diğer belgeler ile birlikte 05 Mart 2024 ile 07 Mart 2024 tarihleri arasında mesai bitimine kadar yapılacak. İlan detayları için tıklayın.

Adıyaman Kamu KPSS 55 Puanla Evlendirme Memuru Tekniker ve VHKİ Alımı

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Tekniker alımı 1 kadro: İnşaat teknikerliği, harita teknikerliği, makine veya elektrik önlisans programlarının birinden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

VHKİ ve Evlendirme Memuru Alımı 2 kadro: Herhangi bir önlisans programından mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Kamu İş İlanları Memur Alımı Başvuru Şekli

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları ve başvuru esnasında istenilen diğer belgeler ile birlikte 05 Şubat 2024 – 07 Şubat 2024 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08:00-12:00 ile 13:00-17:00 arasında) İnlice Beldesi Çınar Mahallesi Çınar Kümeevleri No:1 Sincik/Adıyaman adresindeki İnlice Belediye Başkanlığı Yazı İşleri birimine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile müracaatlarını yapabileceklerdir. Adıyaman iş ilanları olarak yayınlandı.

Adıyaman İnlice Belediye Başkanlığı ilanı detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.