Kamu Dairesi Mühendis ve Kadrolu Memur Alımı

Kamu Dairesi Mühendis ve Kadrolu Memur Alımı

Kamu dairesi mühendis alımı ve kadrolu memur alımı ilanı yayınlandı. Kadrolu memur başvuru şartları neler? Mühendis alımı ilanları nasıl yayınlanır? Atama yapılma şekli açıklandı. Türkiye geneli başvuru nasıl alınacak?

Kamu Dairesi Mühendis Alımı ve Memur Alımı İlanı!

Atama yöntemi ile kamu personel alımı yapılacak.

Sivas ili Kangal Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Memur Alımı Başvuru Şartları Neler?

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin maliye, iktisat veya ekonomi bölümünden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az KPSS 60 puan şartı aranmaktadır.

Mühendis Alımı Başvuru Şartları Neler?

Lisans düzeyinde eğitim veren ziraat fakültelerinin tarla bitkileri bölümünden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az KPSS 65 puan şartı isteniyor.

Kamu Dairesi Memur Alımı Başvuru Şekli Nasıl Olur?

Adayların, başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları ve başvuru esnasında istenilen diğer belgeler ile birlikte 05 Mart 2024 ile 07 Mart 2024 tarihleri arasında mesai bitimine kadar yapılacak.

Mesai günlerinde saat 08:00-17:00 arasında Kangal Belediyesi Hizmet Binası Gürsel Mahallesi Çarşı içi No:1 Kangal/SİVAS adresindeki Kangal Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü birimine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile müracaatlarını yapabileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.