Kamu KPSS 55 Puanla Evlendirme Memuru Tekniker ve VHKİ Alımı

Kamu KPSS 55 Puanla Evlendirme Memuru Tekniker ve VHKİ Alımı

Kamu kurumu KPSS 55 puanla evlendirme memuru alımı, tekniker alımı ile veri hazırlama ve kontrol işletmeni alımı yapacak. Kurum genel idari hizmetler ile birlikte teknik hizmetler sınıfına alım yapıyor. Kamu ilanları başvuru şartları neler?

Kamu KPSS 55 Puanla Evlendirme Memuru, Tekniker ve VHKİ Alımı İlanı

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan ilana göre veri hazırlama ve kontrol işletmeli, tekniker ve evlendirme memuru alımı yapılıyor. Kurum teknik hizmetler ve genel idari hizmetler sınıfına alım yapmaktadır. Adıyaman İli İnlice Belediye Başkanlığı bu istihdamı yapıyor.

Başvuru Genel Şartları

İlan edilen unvan için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS (B) grubu) girmiş olmak ve alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türünden yukarıda tabloda belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Tekniker alımı 1 kadro: İnşaat teknikerliği, harita teknikerliği, makine veya elektrik önlisans programlarının birinden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

VHKİ ve Evlendirme Memuru Alımı 2 kadro: Herhangi bir önlisans programından mezun olmak.
En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Kamu Memur Alımı Başvuru Şekli

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları ve başvuru esnasında istenilen diğer belgeler ile birlikte 05 Şubat 2024 – 07 Şubat 2024 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08:00-12:00 ile 13:00-17:00 arasında) İnlice Beldesi Çınar Mahallesi Çınar Kümeevleri No:1 Sincik/Adıyaman adresindeki İnlice Belediye Başkanlığı Yazı İşleri birimine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile müracaatlarını yapabileceklerdir. Adıyaman iş ilanları olarak yayınlandı.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.