Beykoz Belediyesi veznedar VHKİ düz memur ünvanında 18 personel alacak

Beykoz Belediyesi veznedar VHKİ düz memur ünvanında 18 personel alacak

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 18 personel alımı veznedar, bilgisayar işletmeni, veri hazırlama ve kontrol işletmeni ve düz memur ünvanlarında alacak. Belediye ilanına başvuru yapacak adaylarda hangi şartlar aranıyor.

Yerel yönetimler yeni ilanlar yayınlamaya devam ediyor. İstanbul Beykoz Belediyesi memur alımı yapıyor. Yayınlanan ilana göre veri hazırlama ve kontrol işletmeni (VHKİ), veznedar, bilgisayar işletmeni ve düz memur alımı yapacak. İşte memur olma başvuru şartları ve tarihleri.

Düz memur 3 kişi ve veznedar alımı 2 kişi; Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası ilişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları, Toplumsal ve Siyasal Bilimler lisans programlarının birinden mezun olmak.

Veri hazırlama kontrol işletmeni alımı 8 kişi; Herhangi bir lisans programından mezun olmak.

Bilgisayar işletmeni alımı 5 kişi; Maliye, Muhasebe ve Maliye, Maliye-Muhasebe, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Çalışma Ekonomisi Matematik ve İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Ekonometri lisans programlarının birinden mezun olmak.

duz-memur-olma-yollari.jpg

Genel başvuru şartları

Kamudan mahrum olmamak, T.C. vatandaşı olmak, mahkumiyet almamış olanlar, erkekler için askerlikler ilişiği olmayan ve sağlık raporu alınması istenmektedir.

MÜRACAAT ŞEKİLLERİ VE TARİHLERİ

Başvurular ilanı veren belediyeye 5 Nisan 20221 ile 9 Nisan 2021 tarihleri arasında şahsen veya posta yolu ile adrese yapılacak. Kılavuz incelenmeden başvuru yapmayınız.

Başvuru kılavuz

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.