Belediye Bakanlık Ve Kamu Kurumu Personel Alımı

Belediye Bakanlık Ve Kamu Kurumu Personel Alımı

Kamu kurumları bünyelerinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu kurum isimleri ve detayları açıklandı. Belediye, Bakanlık ve kamu kurumları personel alımı başvuru şartları ve gerekli kriterler yayınlandı.

3 farklı kamu kurumu bünyelerinde istihdam edilmek üzere personel alımı duyurusunda bulundu ilana göre Şaphane Belediyesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Aile Ve Sosyal Hizmetler bünyelerinde istihdam edilmek üzere memur ve personel alımı yapıyor.

Şaphane Belediyesi Kadrolu Şoför Ve Memur Alımı Yapıyor:

Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere kadrolu memur alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre Şaphane Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere bir şoför ve bir memur alımı yapıyor personel alım başvuru detayları açıklandı.

Şaphane Belediyesi Kadrolu Şoför Ve Memur Alımı İlanı İçin Tıklayınız

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı'nın Sözleşmeli Memur Alımı:

Bakanlık bünyesinde istihdam edilmek üzere 38 personel alımı yapacağını duyurdu .yayınlanan ilana göre Çevre Şehircilik Bakanlığı en az lise mezunu 4 lira memuru 18 koruma ve güvenlik görevlisi 12 temizlik personeli 2 bahçe bakım personeli bir tesisat ve bir elektrik personeli alımı ile beraber 38 personel alımı yapıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın sözleşmeli memur alımı İçin Tıklayınız

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 9000 TL Maaşla Memur Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 kadın 2 erkek olacak şekilde 9 temizlik işçisi alımı yapacağını duyurdu Medeni haklarını kullanma ehliyeti olması gereken adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 9000 TL Maaşla Memur Alımı İçin Tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum