Şaphane Belediyesi Yeni Kadrolu Şoför Ve VHKİ Alımı Yapacak

Şaphane Belediyesi Yeni Kadrolu Şoför Ve VHKİ Alımı Yapacak

Şaphane Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere iki farklı ünvan'da memur alımı yapacağını duyurdu KPSS sınavına girmiş olan adayların bu ilanı başvuru yapabileceği belirtilmiştir. Başvuru detaylarının yer aldığı kılavuz adayların erişimine sunuldu.

Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere kadrolu şoför ve memur alımı yapacağını duyurdu. Şaphane Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere iki farklı ünvan'da personel alımı yapacağını duyurdu.

İlana göre 1 şoför ve 1 VHKI Alımı yapıyor. Bu ilanı kan personeli sınavına girmiş olan adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

Belediye Şoför Alımı İçin Başvuru Özel Şartları:

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin işletme ve iktisadi halkla ilişkiler bölümlerinden birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Şoför olmak isteyen adayların en az D sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir Ayrıca 2022 KPSS p3puan türünden en az 50 puan almış olmaları gerekmektedir.

VHKI Alımı İçin Başvuru Özel Şartları:

Bu ünvan'da başvuru yapacak adayların lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin işletme iktisat hakla ilişkiler bölümlerinden birinden mezun olup en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olan veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgeleyen adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir KPSS P3 puan türünden en az 60 puan alan adaylar başvuru yapabilecektir.

Belediye Personel Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi:

Başvurular 23 Eylül 2022 tarihinde sona ermiş olup Kütahya Şaphane Belediyesi'ne şahsen gidip yapılacaktır ya da Şaphane Belediyesi resmi internet sayfası üzerinden elektrik ortamda yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum