Belediye 4650 TL Maaşla Memur Alımı Başvuruları 28-30 Temmuz

Belediye 4650 TL Maaşla Memur Alımı Başvuruları 28-30 Temmuz

Türkiye Geneli Başvuru ile Belediyesi Başkanlığı İŞKUR üzerinden personel alımı yapacağını ilan etti. Başvuru yapacaklar için başvurular 28 Temmuz itibari ile alınmaya başlayacaktır. İşte detaylar…

Kamuya personel alımları kapsamında Türkiye genelinden başvuruları alınacağı Belediye kamu personeli alımı yapacağını İŞKUR üzerinden ilana çıktı. Paylaşılan ilanda 1 adet hizmet verecek memur alımı yapılacağı ilan edildi.

Niğde belediyesi bünyesinde istihdam etmek isteyen adaylar için alım unvanı olarak 1 adet Tekniker alımı yapılacağı kurum tarafından duyuruldu. Başvuru yapacak adaylar için alımlar adaylarda KPSS şartı ile alınacağı belirtildi.

KPSS Puan Şartı

Başvuru yapacak adaylar içi adaylarda Kamu Personeli Seçme Sınavından belirli bir puan almış olma şartı arandığı belirtildi. Adaylar da KPSS en az 67 puan almış olma şartı aranmaktadır.  KPSS puan türünün ise P93 olduğu belirtildi.

Öğrenim Şartı

Müracaatta bulunacak kişilerin Üniversitelerin harita, harita kadastro, harita ve maden ölçme, harita teknikerliği programlarından her hangi birinden ön lisans mezunu olma şartı arandığı belirtildi.

Genel Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adaylarda Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olma şartı aranmaktadır. Adayların kamusal haklarından mahrum olmama şartı talep edilmektedir. Ceza kanununun 53. Maddesinde yer alan suçlardan yargılanmama şartı aranmaktadır. Başvuruda bulunacaklar arasında yer alan erkek adaylar için askerlik ile hiçbir alakasının bulunmaması şartı aranmaktadır.

Başvuru Özel Şartları

2020 Yılı KPSS istenilen puan şartı taşıma, işe girmeden önce çalıştığı her hangi bir kurumdan Ahlaki nedenler veya disiplinsizlik nedenlerinden işten çıkarılmamış olma şartı ile 1 adet Tekniker alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 28 Temmuz itibari ile istenilen belgeler ile birlikte Yıldızlıtepe belediyesine şahsen veya iadeli posta yolu ile en geç 30 Temmuz’a kadar müracaatlarını gerçekleştire bileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum